Panel používateľa

Kordyceps Reishi extrakty

Čínska tradičná medicína používa huby Kordyceps a Reishi už po mnoho rokov pre ich jedinečné účinky

Predstavujeme Vám kombináciu kombináciu kordycepsu a reishi. Tento doplnok výživy je na trhu už 10 rokov a získal si mnoho priaznivcov.

Pre koho je doplnok vhodný?

Pre zdravých ľudí, ktorí si chcú udržať fit kondíciu dlhodobo. Vhodné pre starších ľudí, chorých alebo aj po rekovalescencii zo závažných ochorení.

Sme hrdí na našu kvalitu kordyceps a kordyceps s reishi. 

Článok o cordycepse nájdete tu.  

Sme hrdí na našu kvalitu produktov Kordyceps a Reishi.

Jedinečné produkty, ktoré sú zázazníkmi veľmi obľúbené. Náš kordyceps s reishi je jedinečný, pretože obsahuje tajnú ingredienciu, ktorú výrobca nezverejní. Hoci na Slovensku a v EU sú predávané ako výživové doplnky, v Číne sa náš Kordyceps a Kordyceps s Reishi používajú na liečbu širokého spektra ochorení. Číňania odporúčajú 4 mesačnú kúru Kordyceps s Reishi. Odporúčaná dávka je 1 kps denne u výživových doplnkov. Na Slovensku je povolené užívanie ako výživový doplnok s odporučeným dávkovaním podľa etikety, ktorá bola podaná pri registrácii produktu v UVZSR.

Ako si vybrať kvalitný kordyceps?  

1. Zloženie - Kordyceps by mal byť čistý bez aditív min. 500mg v 1 kps.

2. Farba - Hnedá farba, skôr svetlejšia, žltá farba je neprípustná.

3. Vôňa - Vôňa húb.

4. Cena - Najnižšia cena kordycepsu určite neponúka najvyššiu kvalitu. Najdrahší kordyceps na trhu by mal byť najkvaitnejší, avšak nemusí to tak byť. Je možné, že kordyceps strednej cenovej relácie je kvalitnejší ako ten najdrahší. 

Je ozaj ťažké vybrať si kvalitný kordyceps. Neexistujú testy a analýzy, ktoré by porovnávali kvalitu kordycepsov. Riaďte sa svojou intuíciou. Otvorte kapsulu a všimnite si konzistenciu, farbu, vôňu a trochu z neho ochutnajte. Chuť by mala byť veľmi výrazná. 

Čo by ste mali vedieť o produkte Kordyceps s Reishi?

Zo začiatku môžete pociťovať miernu únavu a ospalosť. Je to sposobené detoxikáciou. Po pár dňoch by ste mali pociťovať nárast energie. 

Existujú senzitívni ľudia, ktorí dokážu kvalitu vnimať. Či tomu veríte, alebo nie - je to jediný spôsob ako otestovať kvalitu niektorých výživových doplnkov, liekov a niektorých potravín. Tento kordyceps s reishi v tomto teste obstál na výbornú. Iné sme netestovali, tak to nemáme s čím porovnať. Na prvom mieste je však spokojnosť zákazníkov.

cordyceps a reishi

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.