Panel používateľa

Laserové a iné prístroje na vysoký krvný tlak

Ako docieliť zníženie tlaku?

Vysoký krvný tlak alebo hypertenzia vzniká ako dôsledok zužovania alebo tuhnutia ciev. Hovorí sa o nej, pokiaľ je hodnota systolického tlaku vyššia ako 140 mmHg a hodnota diastolického vyššia ako 90 mmHg. Tlak krvi na vnútornú stranu tepien je tak príliš vysoký, čo môže viesť k ich narušeniu alebo poškodeniu.

Pre zníženie vysokého tlaku odporúčame používať zdravotnícku pomôcku Bioquant NS pravidelne, pretože táto zdravotnícka pomôcka je indikovaná pri zhoršenej krvneh reológii a viskozite a vysoký krvný tlak je toho dôsledkom. Pravidelným každodenným používaním tejto zdravotníckej pomôcky dosiahnete krv s lepšou viskozitou a reológiou ktorá má zlepšenú schopnosť odstaňovať z cievnych stien plaky, ktoré sa tam vytvorili v dobe keď mala krv zhoršenú viskozitu, reológiu a teda bola "hustá". Ak sa spojí efekt odstránenia plakov s dobrými tokovými vlastnosťami krvi - "dobrá tekutosť krvi", vytvára sa predpoklad pre zlepšenie krvného tlaku alebo jeho stabilizáciu.

Jintong akupunktúrny prístroj ovplynuje akupunktúrny bod a harmonizuje jeho dráhy, čo prispieva k zníženiu tlaku. 

Na záver:

Z dlhodobého hľadiska odporúčame pravidelne používať Bioquant NS, pretože neexistuje nič účinnejšie ako cieľavedome zlepšovanie krvnej reológie a viskozity krvi, čo je základom pre dlhodobé zdravie. 

AKCIA: Pri kúpe Jintongu darček - Bioquant amino komplex 100g výživový doplnok v hodnote 33 eur úplne zdarma!

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.