Analyzátor zdravia

Analyzátor zdravia

6 položiek

Analyzátor zdravia

Analyzátor zdravia slúži na diagnostiku.

Analyzátor zdravia slúži na diagnostiku. Nie všetci majú v nich dôveru. My sme už predali stovky kusov, používame ich pri práci a našu dôveru aj dôveru našich partnerov si získal predovšetkým kvantový analyzátor zdravia. Je prepracovaný oproti predchodzím verziám. Boli by ste prekvapení, koľko toho dokáže presne o človeku a jeho zdraví prezdradiť.

Do domácností je skôr v hodný oximeter. Prečo? 

Pulzný oximeter sa bežne používa v nemocniciach na určenie, ako efektívne pracuje vaše srdce, pľúca a obehový systém, všetko spoločne.

Pulzný oximeter môže byť použitý pri meraní pulzu kyslíkovej saturácie a tepovej frekvencie cez prst. Zdravý človek má jeho množstvo asi na 97 až 99 percent. Avšak, už hodnoty väčšie ako 92 percent sa všeobecne považujú za bezpečné a normálne. Meranie môže byť život zachraňujúce napríklad u pacientov s problémom dýchacích ciest ako je astma. Používa sa aj u malých hospitalizovaných detí. A používajú ho donca aj športovci. Je to prvý diagnostický nástroj, ktorý vám môže zachrániť život, pokiaľ zistíte, že hodnoty klesli pod 90, vyhľadajte okamžite lekára. 

Zobraziť:

swedish nutra

 

medilight

activelight professional

 

devee kozmetika

yalong trade stimlight biolampa

kingray 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.