Tipy na darček pre zdravie alebo krásu

Tip na darček, ktorý poslúži celej rodine

Pre Zdravie

Hľadáte darček, z ktorého bude mať osoh celá rodina?

1. Investujte do zdravia celej rodiny výberom produktu pre laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu alebo zápästie.

Čo je laserové ožarovanie krvi? bioquant laserový prístrojPredstavte si malý prístroj, ktorý ma káblik ukončený  maličkým laserovým telesom, na ktorom je nasunutý nástavec s klipsou. Nástavec sa vloží mierne hlboko - komfortne - do nosovej dierky a aby nevypadával sa zafixuje klipsov z vonkajšej strany nosa. Keď spustíte prístroj a pozriete sa v tme do zrkadla tak uvidíte, že Vám svieti na červeno smerom na koreň nosa.

Svetlo - fotóny prechádzajú priamo do krvi a ovplyvňujú každú živú bunku, tie tvoria tkanivá, tie zase orgány a celé systémy. Toto svetielko ovplyvňuje vaše zdravie. Má množstvo účinkov - lepšie oxysličovanie a výživa bunkám, odvod odpadov, riedi krv, rozpúšťa tuky - je toho nesmierne veľa. Kompletné informácie o BIOquante sa dozviete na tejto stránke.  

BIOquant je výborný tip na darček, lebo má z neho úžastný osoh celá rodina. Zdravotnícka pomôcka pre rodinu číslo 1. U nás ho nájdete v časti srdcovocievne ochorenia.

2. Trápia Vašich blízkych srdcovocievne ochorenia?

- BIOquant je najlepší výber - zdravotnícka pomôcka vhodná pre celú rodinu.

ako znížiť tlak

- Jintong je stabilizátor krvného tlaku na zápästie, ktorý ovplyvňuje tie správne akupunktúrne body pre zníženie tlaku. Vhodný ako tip na darček ple tlakára v rodine. Lacnejší prístroj s úžastným potenciálom založeným na stimulovaní toho správneho bodu, ktorý znižuje tlak.

- Triomed je prístroj, ktorého impulzy posielajú informácie bunkám so správnym parametrom a naprávajú ich. Správa sa ako živá bunka so správnou informáciou. Prístroj bol vyvinutý v Rusku a teší sa obľube miliónov uživateľov v Rusku, dokonca existujú centrá, kde ho ľudia vyhľadávajú. Stačí ho mať na krku a jeho vyžarovanie už urobí svoje - harmonizuje. V manuály je rozsiahly popis ako ho využiť na rôzne problémy  - tiež prikladaním na správne akupunktúrne miesta. 

3. Detoxikácia, zdravá voda, výživové doplnky

Doplnkové metódy pre udržanie zdravia sú detoxikácia detoxikačnými pomôckami, užívanie správnych výživových doplnkov a alkalizovanie tela pitím zdravej vody. 

4. Biolampa vyvinutá na Slovensku za 119 euro

Biolampa s polarizáciou v troch rovinách so 4 svetlami je vynikajúci darček do rodiny. Pomáha pri rôznych zdravotných problémoch alebo komplikáciách. Výborná kvalita za výbornú cenu. 

Pre Krásu

Výberom správnej kozmetiky potešíte každú ženu. Keď k tomu prídáte aj vhodnú žehličku na pleť, tak ju potešíte dvojnásobne. Každá žena sa chce páčiť. Správna starostlivosť o pleť výrazne oddiali starnutie pleti. retinol krém

Tip na darček k 30 narodeninám - kyselina hyaluronová Wellmaxx alebo Devee

Tip na darček k 50 narodeninám - peptidy alebo retinol

Tip na darček pre každú ženu - kozmetika v ampulkách napr. Wellmaxx, tým nič nepokazíte a veľmi potešíte.

Darček na narodeniny, meniny a akúkoľvek inú príležitosť ... 

Hľadáte správny tip na darček?

Pokiaľ hľadáte zdravotnícku pomôcku alebo prístroj pre zdravie, ktorý by potešil celú rodinu,  tak u nás si určite vyberiete. V ponuke nájdete laserové prístroje napr. BIOquant, stabilizátor tlaku, detoxikačný prístroj, stimulátor buniek nn vlnami, detoxikačný matrac a oveľa viac.

Pre ženy sú vhodným darom kozmetická sada luxusnej kozmetiky. Ponuka je naozaj široká. Do popredia dávame krásne kozmetické balenie v darčekovom prevedení luxusnej kozmetiky - duo set.

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.