Praslična roľná v konopnom vrecúšku 20x30cm

Praslična roľná v konopnom vrecúšku 20x30cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Skladom 10ks.

11,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Praslička roľná rastie na miestach, kde sa udržiava voda a zbiera sa, keď má tvar rozkonárenej metličky. Popularitu pre zdraviu prospešné vlastnosti si získala už v antických časoch. Jej najdôležitejším účinkom je močopudnosť a s ňou spojená schopnosť rozpúšťať močové kamene. Pomáha čistiť krv, zabraňovať kôrnateniu ciev, zlepšiť činnosť srdca, znižovať krvný tlak, pri dne a reume. Pomáha aj zastavovať krvácanie z rán, hemoroidov, ženských orgánov, krvácaní z nosa. Vonkajšie použitie pre dezinfekčné účinky je na umývanie ekzémov a odstraňuje potenie nôh. Čaj z prasličky možno piť iba kratšiu dobu.

Príprava čaju: 1 lyžicu zalejeme 2,5 dcl vody, zamiešame, prikryjeme a necháme 15 minút vylúhovať. Precedíme a pijeme 3 x denne. Užívame polroka, ale po mesiaci vždy treba kúru prerušiť na dva týždne.

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.