Materina dúška v konopnom vrecúšku 20x30cm

Materina dúška v konopnom vrecúšku 20x30cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Skladom 10ks.

13,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Materiná dúška alebo Dúška materina je voňavá bylinka. Pokrýva bohatými trsmi lúky a niekto múdry napočítal, že ich existuje 49 druhov. Z liečebného hľadiska sú rovnocenné. V staroveku ju používali pri epidémiách, lebo podobne ako tymián má antiseptické účinky a bráni rozširovaniu mikrobiálnej nákazy. Slúži aj ako korenina. Je dôležitou súčasťou čajov proti kašľu. Používa sa na chronické ochorenia spojené s dýchacími orgánmi, nervovej vyčerpanosti a prepracovanosti. Uvoľňuje kŕče pri bolestivej menštruácii, odstraňuje nepríjemný pach z úst, zabraňuje plynatosti a zastavuje čkanie. Pomáha v odvykaní od fajčenia. Pri vonkajšom použití je prísadou do kúpeľov a pomáha uľaviť od reumatických ťažkostí.

Príprava čaju: 1 lyžicu zalejeme 2,5 dcl vody, zamiešame, prikryjeme a necháme 15 minút vylúhovať. Precedíme a pijeme po malých dúškoch v priebehu celého dňa.

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.