Pamajorán obyčajný (dobrá myseľ) v konopnom vrecúšku 20x30cm

Pamajorán obyčajný (dobrá myseľ) v konopnom vrecúšku 20x30cm

Hodnotenie produktu: 4.3/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Skladom 5ks.

13,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Dobrá myseľ alebo Pamajorán obyčajný patrí vzhľadom medzi fialovo-ružové ozdoby prírody a je nepravým príbuzný majoránu. Poznali ho bylinkári, liečitelia aj lekári už za dávnych čias a pripisovali mu čarovnú moc. Pre aromatickú vôňu a chuť slúži od pradávna ako korenia do polievok, omáčok a prípravu hydiny. V čajoch sa najčastejšie používa na čistenie zahlienených pľúc a pri chrípke, nádche a nachladnutí. Názov bylinky Dobrá myseľ prezrádza priaznivý účinok na nervovú sústavu a tým pôsobí na myseľ. Posilňuje organizmus, zlepšuje reumatické a kožné ochorenia v bylinných kúpeľoch, zlepšuje krvný obeh. Pôsobí dezinfekčne, upravuje po hnačkách stolicu a u žien spravidelňuje menštruáciu. Zlepšuje náladu.

Príprava čaju: 1 lyžicu zalejeme 2,5 dcl vody, zamiešame, prikryjeme a necháme 20 minút vylúhovať. Precedíme a pijeme 3 x denne niekoľko dní.

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.