DEVEE Retinol Anti-aging EYE Cream Očný krém 15 ml

DEVEE Retinol Anti-aging EYE Cream Očný krém 15 ml

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Pre žiarivý pohľad.

24 € s DPH

29 € s DPH Zľava 5 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DEVEE - Retinol

DEVEE Retinol Anti-aging EYE Cream, Očný krém 15ml

Hodvábne mäkký očný krém. Pomáha zmenšovať hĺbku vrások okolo očí, napínať a vyhladzovať a spevňovať citlivú pleť. Obrysom očí poskytuje novú sviežosť a pružnosť.

 Pro Retinol  VITANOL® Bio  Retinyl palmitát  Nízko a vysokomolekulárna kyselina hyalurónová  Extrakt z očianky Rostkovovej

Dávkovač 15ml

Hodvábne mäkké ošetrenie na efektívne znižovanie jemných vrások a čiar na vysušenej pokožke dáva obrysu očí novú sviežosť a pružnosť. Nasýtený efektívnou kombináciou DEVEE Pro-Retinol so zložkami Vitanol® Bio a Retinylpalmitát, vysoko a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a zjemňujúcim extraktom z očianky Rostkovovej. Krém pomáha revitalizovať a dokonale hydratovať jemnú a citlivú oblasť okolia očí. Obnovuje sa optimálna rovnováha vlhkosti a zlepšuje sa odolnosť voči škodlivým vonkajším vplyvom. Svojou jemnou konzistenciou spojenou s rýchlou absorpciou poskytuje tento očný krém vysoký užívateľský komfort a zabezpečuje nový, mladistvý vzhľad.

Ráno a/alebo večer jemne vklepať do pokožky.

Článok - Stratégia proti vráskam s Pro-Retinolom a s kyselinou hyaluronovou a výsledky štúdie.

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.