DEVEE Retinol SERUM 30 ml

DEVEE Retinol SERUM 30 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vyzerajte mladšie po efektívnom pôsobení Retinolu.

49 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: DEVEE - Retinol

Osobitne hodvábne ošetrujúce sérum. Aby pôsobilo proti vzniku vrások, stimuluje delenie buniek, tvorbu nových buniek a syntézu kolagénu, podporuje odlupovanie odumretých zrohovatených buniek a normalizuje tvorbu keratínu. Pleť hladšie a elastickleijšie aj zažiari dokonalým sviežim vzhľadom.

 Pro Retinol  VITANOL® Bio  Retinyl palmitát  Nízko a vysokomolekulárna kyselina hyalurónová  Vitamín E  Enzým papaín z papáje

Dávkovač 30ml

Mimoriadne hodvábny koncentrát proti vráskam s efektívnym účinkom Retinolu na zjemnenie vzhľadu pleti a krajšie črty tváre povzbudzuje delenie buniek, tvorbu nových buniek a syntézu kolagénu, povzbudzuje odlupovanie odumretých zrohovatených buniek a tým zdokonaľuje pleť. Zo dňa na deň pokožka pôsobí pevnejšie a vitálnejšie. Účinok vysoko aktívneho produktu sa zameriava na dve hlavné príčiny vzniku jemných vrások, stratu vlhkosti a stratu napätosti pokožky. Vysoko a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová zabezpečuje ideálny obsah vlhkosti, pôsobí priamo proti tvorbe vrások na vysušenej pleti. Aktívne enzýmy z papáje navyše pôsobia ako „zosilňovače svietivosti" a opticky zmenšujú póry pokožky.

Ráno a/alebo večer naniesť pod denný alebo nočný krém.

Článok - Stratégia proti vráskam s Pro-Retinolom a s kyselinou hyaluronovou a výsledky štúdie.

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.