Panel používateľa

Jintong Akupunktúrny prístroj (Stabilizátor krvného tlaku) + darček v hodnote 33 eur

Jintong Akupunktúrny prístroj (Stabilizátor krvného tlaku) + darček v hodnote 33 eur

Darček zadarmo

Darček: Bioquant amino komplex 100g výživový doplnok

Bioquant amino komplex 100g výživový doplnok

Hodnotenie produktu: 4.25/5 (20x)

Vaše hodnotenie:

Najpredávanejší prístroj, ktorý pomáha stabilizovať tlak krvi. Jedinečná pomôcka, ktorá si získala už množstvo priaznivcov.

149 € s DPH

349 € s DPH Zľava 200 €

Dostupnosť: Skladom

Akupunktúrou k zlepšeniu krvného tlaku

jintong

Trápi vás alebo vášho blízkeho dlhodobo vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak?Vyskúšajte novú metódu v boji s touto nepríjemnou chorobou. Stabilizátor Jintong je vyrobený na základe medicínskej teórie o biologickej energii a čínskej medicínskej teórie o akupunktúre. Prístroj pomáha udržiavať tlak krvi na hodnotách blízkych normálu a pozorovania preukázali, že pomohol viac ako 72,4 % používateľov.

Dôležitá informácia pred zakúpením: 

Tento jedinečný prístroj má v sebe zabudovaný čip. Patentovaný elektrostatický WK čip je súčasťou batérie a tvoria spolu IC článok.

GARANTUJEME NAJNIŽŠIU CENU! 

Ako jintong pomáha upravovať vysoký krvný tlak?

JINTONG je globálne oceňovaný prístroj, ktorý pomáha stabilizovať krvný tlak s vysokou účinnosťou. Je vyrobený na základe medicínskej teórie o biologickej energii a čínskej medicínskej teórie o akupunktúre, kombináciou tradičnej čínskej medicíny a modernej vedy a techniky, s použitím nových materiálov z oblasti mikroelektroniky. Aplikuje sa na akupunktúrny bod Neiguan alebo Sanyinjiao na ľudskom tele, ako náramok. Pomáha zmierňovať symptómy u u HYPERTONIKOV ALE AJ hypotonikov udržiavaním ich tlaku krvi na hodnotách blízkych normálu.

Aká je miera účinnosti vyplývajúca z klinických štúdií?

JINTONG prístroj prešiel sériou prísnych klinických pozorovaní vykonaných spoločne Čínskou akadémiou lekárskych vied, Čínskym výskumným ústavom tradičnej čínskej medicíny a Pekinskou univerzitou tradičnej čínskej medicíny. Pozorovania preukázali, že  pomohol stabilizovať hypertenziu u 72,4 % užívateľov. 

Prekvapí Vás, že ....

v roku 1991 bol JINTONG ocenený dvoma striebornými medailami,a to na 19. medzinárodnej výstave vynálezov a nových technických postupov v Ženeve a na 82. medzinárodnej výstave vynálezov v Paríži. V tom istom roku bol ocenený aj zlatou medailou na Výstave kvalitných čínskych národných výrobkov. V roku 1992 bol NÁRAMOK JINTONG opäť ocenený dvoma zlatými medailami,a to na Čínskej výstave nových výrobkov a nových technických postupov a na Prvej výstave vynikajúcich čínskych výrobkov lekárskej a zdravotnej starostlivosti. Bol vybraný čínskymi spotrebiteľmi ako jeden z najobľúbenejších výrobkov zdravotnej starostlivosti.

Jintong jednoznačne otvára novú cestu a poskytuje novú metódu a novú možnosť ako domáci pomocník na účinné zmierňovanie symptómov hypertenzie a hypotenzie bez toho, aby spôsoboval vedľajšie účinky.

Ako to funguje?

Jednoducho a bez akýchkoľvek teórií funguje to tak, že prístroj pomáha normalizovať potenciál akupunktúrneho bodu Neiguan, ktorého potenciál pri poruchách krvného tlaku vychýlený. Tento bod sa nachádza v meridiáne osrdcovníka a má bezprostredný vplyv aj na tepovú frekvenciu a funkciu srdca.

Moderná veda vie, že v každom živom organizme sú distribuované elektrické náboje. Bioelektrina alebo bioenergia je distribuovaná vnútri aj mimo každej bunky, ako ak medzi bunkami. Bioelektrina objavená v modernej vede je jednoznačne „čchi" (vitálna energia) podľa tradičnej čínskej medicíny. Cirkulovanie „čchi" energie cez kanály a kolaterály je v skutočnosti rovnováha v distribúcii a obehu bioelektriny. Prísunom elektrickej energie na reguláciu bioelektriny špecifikovaných bodov v ľudskom tele, napr. jedného alebo viacerých akupunktúrnych bodov, môžeme priamo pomáhať liečiť niektoré ochorenia. Špeciálna vnútorná štruktúra suchého článku a „WK" čip vytvárajú paralelné elektrické pole s gradientom, ktorého intenzita je nízka a ktoré zmenou abnormálneho elektrického potenciálu špecifikovaných akupunktúrnych bodov ľudského tela a ich zodpovedajúceho kanálového a kolaterálového systému pomáha  regulovať funkciu nervového systému ľudského tela ako celku, čím plní účel - pomáha zmierniť symptómyhypertenzie a hypotenzie. Preto nás náramok Jintong pomáha udržiavať v dobrej kondícii a okrem „obojsmernej" regulácie tlaku krvi má niektoré blahodarné vplyvy na naše zdravie.

Výhody: pomáha

- znižovať vysoký tlak krvi
- regulovať tlak krvi
- pôsobiť dlhodobo

  • Neinvazívny, nenávykový
  • Bez vedľajších účinkov
  • Bez použitia elektrického prúdu
  • Aplikuje sa na kožu
  • Regulácia každých 30 minút
  • Bez používania liekov
  • Dobíjateľné batérie

Mechanizmus hlavného účinku:
Elektrické pole generované elektrostatickými impulzmi stimuluje autonómny vegetatívny nervový systém ľudského tela a potláča úrovne vzrušenia sympatického nervového systému, čím dochádza k zníženiu vysokého tlaku krvi a k vyváženiu tlaku krvi v ľudskom tele. Je to pomôcka na vyrovnávanie tlaku krvi, ktorá môže zabraňovať náhlemu zvýšeniu alebo zníženiu tlaku krvi.

Účel určenia:

Táto pomôcka je vhodná ako pomocník pri znížení symptómov primárnej hypertenzie I. a II. stupňa .

Cieľový používateľ:

Elektrostatický nervový stimulátor je vhodný pre ľudí s vysokým tlakom krvi vo veku od 18 do 80 rokov. Najstarší pacienti obvykle používajú tento prístroj pod dohľadom rodinných príslušníkov alebo zdravotníckeho personálu.

Obsah balenia:

prístroj, návod na použitie, kryt elektrostatického okienka, prenosný obal, adaptér, nabíjačka, 2 dobíjateľné batérie, ktoré obsahujú patentovaný elektrostatický chip pôsobiaci na meridian osrdcovníka prostredníctvom účinku na bod pc6/neiguan na vnútornej strane zápästia ruky

Návod:

Odmerajte tlak krvi.

Nájdite akupunktúrny bod p6 v strede zápästia a zapnite náramok prístroja.

Stlačte tlačidlo pre spustenie prístroja, po dobu cca. 30 minút.

Zložte prístroj zo zápästia a odmerajte tlak krvi.

Indikácia:

hypertenzia a hypotenzia

Kontraindikácia:

elektrostimulátor na srdci

Ako používať:

1-3x denne 30 minút. Najdôležitejšia je večerná aplikácia v čase 17-19hod., potom ranná v čase 7-9hod, tretie použitie v čase 13-15h.
Po zlepšení a stabilizácii krvného tlaku sa môže intenzita používania znížiť.
Počas používania platí, že čím dlhšie diagnóza trvá a čím je horší stav pacienta, o to dlhšie trvá náprava.
Neredukujte lieky, ktoré užívate na tlak počas používania prístroja, úpravu medikamentóznej liečby Vám môže naordinovať len lekár.

Viac o meridáne osrdcovníka nájdete tu:
http://www.diochi.sk/ako-si-vybrat/zaklady-cinskej-mediciny/meridian-osrdcovnika/

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.