BIOQUANT® N

BIOQUANT® N

Hodnotenie produktu: 4/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

UŽ NIE JE V PONUKE.

Dostupnosť: Na otázku

Radi vás informujeme, že k prvému modelu BIOquantu pribudli dva nové modely: BIOquant® N a BIOquant® PROFI. Ich výrobcom je spoločnosť Yalong Trade s.r.o. Certifikáty sú vystavené na spoločnosť Yalong Trade s.r.o.. Ich autorizovaní distribútori v EU sú ORIN s.r.o. a naša spoločnosť Kingray s.r.o.. Prístroje využívajú patentovaný nosový aplikátor prvého BIOquantu, ktorý patrí spoločnosti Yalong Trade s.r.o.. Prístroje sa vyznačujú implementáciou technického pokroku, technologickou vyspelosťou a účinnosťou ktorou sú známi. Kvalita svetla je zachovaná taká ako ako u prvého modelu BIOquant. Porovnanie BIOquantov nájdete na konci stránky v porovnávajúcej tabulke.

Kráľ laserov BIOquant


Prečo je BIOquant kráľ medzi lasermi na ožarovanie krvi cez nosnú dutinu?


Optika vyvíjaná dlhé roky na ožarovanie nosnej dutiny, patentovo chránená!
Spomedzi všetkých nami testovaných prístrojov, BIOquant vykazuje na ľudské zdravie najvyšší efekt.
Množstvo klinických štúdií zo sveta potvrdzujú mimoriadne vysokú účinnosť BIOquantu! Záleží nám na vašom zdraví, a preto testujeme každý výrobok, ktorý vám ponúkame. Ďalšie štúdie a testy pre nás robia odborníci v každom odvetví medicíny, ktorí sú špecialisti v danom odbore a potvrdzujú účinok na zdravie svojím podpisom.
Tým, že ovplyvňujeme krv, ovplyvňujeme aj celé telo!


Chcete byť zdravší? Cítiť sa lepšie? Byť výkonnejší? Pomalšie starnúť? Ak ste si odpovedali áno, tak potom BIOquant je určený práve vám.


Už ste prekonali srdcový infarkt? Mozgovú príhodu? Máte cukrovku v pokročilom štádiu? Tak potom BIOquant je účinná alternatíva bez vedľajších účinkov.


Riedi krv, znižuje tuky a cholesterol, upravuje krvný tlak, normalizuje imunitu, dodáva energiu, zvyšuje silu, výkonnosť a vytrvalosť. Preto je to jedna z najlepších zbraní proti civilizačným chorobám súčasného sveta.


Výskumy trvajú už viac ako 30 rokov a BIOquant predstavuje unikátny prístroj kombinujúci vysokú účinnosť laserového ožarovania krvi s jednoduchosťou metódy vnútronosovej aplikácie s najvyššou možnou efektívnosťou. Je založené na laserovom svetle, ktoré ožaruje nosnú dutinu, podlebečnú oblasť a nervové zakončenia v tejto oblasti.


Aký je mechanizmus účinku a aká je jeho efektívnosť, sa podrobne dozviete od našich KR partnerov, ktorí vám radi predvedú výrobok aj s možnosťou odkontrolovania účinku BIOquantu pod mikroskopom na kvapke vašej krvi.


BIOquant je určený pre celú rodinu, pre zdravých aj chorých, mladých aj starých.Odporúčame ho každému pre lepší a kvalitnejší život, vhodný na domáce použitie, ako aj použitie v nemocniciach a liečebných centrách. BIOquant je registrované medicínske zariadenie podľa príslušných štandardov.


Certifikáty sú dostupné na vyžiadanie v centrále spoločnosti a klinické štúdie sú zverejňované na stránke www.bio-quant.eu.

MECHANIZMUS ÚČINKU

Zlepšenie reologických vlastností krvi a zníženie odporu krvi pri prúdení:

Keď monochromatické fotóny s nízkou intenzitou ožarujú krv, zvyšuje sa flexibilita červených krviniek, tie sa od seba oddelia, a tak sú schopné prijať látky celým svojím povrchom.

Okysličenie tela:

Zlepšuje sa schopnosť červených krviniek okysličovať sa v pľúcach a odnášať oxid uhličitý z tela, čo má pozitívny vplyv na všetky vnútorné orgány a metabolizmus.

Nižšia pravdepodobnosť tvorby zrazenín v krvi:

Keď fotóny s nízkou intenzitou ožiaria krv, aktivujú sa zložky, ktoré uvoľňujú cievne spazmy a tiež zložky, ktoré obmedzujú tvorbu trombov. Znižuje sa riziko vzniku krvných zrazenín v cievach, čím sa redukuje aj riziko vzniku srdcového infarktu a mozgovej cievnej príhody v dôsledku upchatia cievy.

Liečba a prevencia hypertenzie (zvýšeného krvného tlaku), stabilizácia krvného tlaku:

V dôsledku zníženia krvnej viskozity, redukcie tukov v krvi, uvoľnenia ciev (vazodilatácie) a lepšieho okysličenia dochádza k normalizácii krvného tlaku.

Prekrvenie mozgu:

Mozog pre svoju správnu funkciu potrebuje množstvo energie uloženej v makroergických väzbách molekúl ATP (adenozín trifosfátu). Táto energia sa tvorí z glukózy za prítomnosti kyslíka.

Zlepšenie klinických symptómov:

Klinické symptómy viacerých chorôb sa zlepšujú. Bol pozorovaný ústup symptómov, ktoré tieto ochorenia sprevádzajú, ako aj zlepšenie psychického a fyzického stavu pacientov.

Zlepšenie prekrvenia dolných končatín:

Je dôsledkom lepšej mikrocirkulácie. Týka sa to sprievodných cievnych komplikácií cukrovky (diabetická mikroangiopatia) a vredov predkolenia.

Ovplyvňovanie krvných lipidov:

LDL cholesterol a triglyceridy sa znižujú (v prípade, že boli pred používaním prístroja zvýšené).

Príklady ďalších efektov (pozorovaných zo sveta počas a po ukončení aplikácií laserového ožarovania krvi):

  • normalizácia imunity
  • zlepšenie opravných a regeneračných procesov
  • zlepšenie funkcií endokrinného systému
  • spazmolytický účinok
  • anti-aging účinok (spomalenie starnutia)
  • detoxikačný účinok
  • prevencia proti rôznym ochoreniam, napríklad proti vírusovým a baktériálnym infekciám atď.
  • vplyvy na rast fyzických a psychických síl a zlepšenia zdravotného stavu.

Bioqant

, 22.10.2016 16:10:49

Dobry deň. Mal by som zaujem o Bioqant. Aka je cena pristroja? Ďakujem.

Mám zaujem prosím aká je cena

, 14.7.2016 20:14:31

Mám zaujem prosím aká je cena

odpoved

, 28.11.2015 15:04:43

dobry den, ano pristroj mozete pouzivat, nie je to kontraindikacia, ale je potrebne postupovat podla tabulky cislo 2 v manualy (adaptacna faza na pristroj Bioquant) a adaptacnu fazu predlzit na dvojnasobok. Yalong Trade

ked mam chore srdce alebo kardiostymulat...

, 28.11.2015 10:47:30

ked mam chore srdce alebo kardiostymulator mozem pouzivat pristro

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.