Panel používateľa

Sálavá podložka so 7 druhmi minerálov (infračervené vlny a záporné ióny)

Sálavá podložka so 7 druhmi minerálov (infračervené vlny a záporné ióny)

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Prístroj 3v1 - detoxikácia tela, úľava od bolesti lokálne, harmonizácia tela a ovplyvňovanie biopoľa. Na rozdiel od terapeutických matracov prináša kombináciu viacerých infračervených vlnení v jednom produkte. Zahrieva tkanivá, zlepšuje prekrvenie, prináša úľavu od chronickej bolesti a urýchľuje procesy hojenia. Kingray® Mat S je prispôsobivý a formovateľný na každú časť tela.Obrázky na konc stránky.

299 € s DPH

349 € s DPH Zľava 50 €

Dostupnosť: Skladom

Kingray Mat rozmery 70x35cm sa používa pri lokálnej aplikácii vo všeobecnosti ako pomoc pri riešení dolu popísaných zdravotných komplikácií a pre úľavu od bolesti. Nesmie sa aplikovať pri zápalových a nádorových ochoreniach na postihnuté miesto. Ležaním na matraci dochádza k detoxikácii, uvoľňujú sa toxíny, keď sa človek potí. Ležanie na matraci na chrbte po dobu 30 minút na intenzite 6 stimuluje nárast biopoľa 40cm za aplikáciu, biopole po ukončení aplikácie klesá 7 minút, potom sa ustáli. Ležanie na chrbte stimuluje trávenie a je vhodné pre ľudí so syndrómom pomalého trávenia. 


Výhody:
- detoxikácia organizmu
- úľava od bolesti v lokálnej oblasti
- hrejivý účinok 
- nárast biopoľa
- stimuluje trávenie
- ležanie na matraci je príjemné, hrejivé, relaxačné a nenáročné na čas pre všetkých, keďže si môžete matrac zapnúť včase, keď pozeráte televízor, alebo idete spať
- vhodné na každodenné používanie na strednej intenzite pre dlhodobý účinok
- matrac je v praktickom balení

Pre koho je vhodný? Pre ľudí, ktorí uvažujú+

Sálavo-hrejivé detoxikačné matrace Kingray®Mat sú vhodné pre všetkých, zdravých aj chorých, pre zlepšenie zdravia, keďže umožňujú efektívnu detoxikáciu organizmu spôsobom založenej na infračervených vlnách kmitajúcimi molekulami vody v našom organizme ale aj biostimulatívnych účinkoch fotónov pri ich absorbcii.

Pri akých ochoreniach uvažovať s použitím Kingray®Mat:

Artritída a bolestivosť kĺbov* Astma a problémy s dýchaním, pľúcne ochorenia * Chronická gastritída a problémy v tráviacom trakte * Chronická únava a vyčerpanosť *Syndróm karpálneho tunela * Diabetes * Dysmenorrhea(bolesti počas menštruácie) * Časté močenie a ochorenia urogeniotálnych orgánov* Dna, teda kryštáliky kyseliny močovej v kĺboch a pohybovom aparáte * Hypertenzia * Nespavosť * Bolesti dolnej časti chrbta * Zápal žíl dolných končatín * Degenerácia svalov * Lump (opuchy) v oblasti prsníkov * Migrény * Svalové kŕče * Neuritída * Bolesti svalov po námahe alebo cvičení * Úľava od bolesti * Zápal panvy * Problémy krčnej chrbtice * Reumatoidná artritída a reumatizmus * Ischias * Ramenná tuhosť * Poškodenie mäkkých tkanív, * Opuch prostaty * Vyrážky na pokožke, opuchy, hnisavé problémy, akné.

 

1. Kingray®Mat veľkosti S obsahuje 7 druhov liečivých minerálov (každý minerál má iné vyžarovanie a iné účinky na ľudské bunky a generuje ďaleké infračervené vlnenie a záporné ióny) a má nasledovné funkcie: termálna funkcia (hrejivá a sálavá). Vlnenie je schopné rozkmitávať molekuly vody v ľudskom tele a tak ho zahrievať, alebo sa absorbuje v takých štruktúrach, kde energia vybudenia alebo naopak emisie fotónu sú veľmi blízke alebo rovnajúce sa energii fotónov unikajúcich z matraca. Ak napríklad fotón infračerveného svetla je generovaný atómom železa, najviac pravdepodobná v ľudskom tele je taktiež absorbcia fotónu atómom železa a tak je pravdepodobnosť účinku na ľudské červené krvinky veľmi vysoká.

Infračervené vlny (700nm-1 000 000nm, teda 1000mikrometrov): Nahrievaním minerálov sa rozkmitajú atómy a molekuly látok, z ktorých je matrac zložený. Každý minerál tak vyžaruje elektromagnetické vlny so sebe špecifickými vlnovými dĺžkami, najmä v oblasti IR – infračerveného vlnenia. IR vlnenia sa delia na NIR teda blízko infračervené vlny- near infra red (750-2500nm), FIR – far infra red, teda ďaleko infračervené vlny (15 až 1000mikrometrov) a medzitým sú 3 prechodové pásma, krátke, stredné a dlhé IR teda infračervené vlny . Tieto infračervené vlny prenikajú hlboko do ľudského tela, do buniek a vibráciou molekúl vody vzniká teplo ale vplyvom vibrácií sa uvoľňujú toxíny. S Kingray®Mat infračervenými vlnami sa dosahuje aj absorbcia energie a vĺn určitými časťami tkaniva a môžu sa tak aktivovať rôzne enzýmy a ďalšie látky v tele človeka. Aktivujú sa tak látky majúce súvis s krvou, energiou a anti-oxidačným alebo imunitným systémom človeka.


Záporné íony: Tento matrac vyžaruje záporné ióny, ktoré majú antibakteriálny efekt, zlepšuje sa ich celkovým pôsobením stav krvi, hemostáza krvi a mikrocirkulácia krvi, zlepšuje sa prísun kyslíka do mozgu, čo zvyšuje duševné schopnosti, schopnosť koncentrovať sa a nárast mentálnej energie. Záporné ióny majú pozitívny vplyv na imunitu.


Vlastnosti minerálov:


Yellow soil ball – žlté guličky obsahujú SiO2, Al2O3, Fe, Na, K, vyžarujú atómy s bohatým zastúpením v pôde aj v ľudskom tele, udržiavajú ideálnu telesnú teplotu. Ďaleko infračervené vlny týchto guličiek absorbujú zápach, majú antibakteriálny účinok a pôsobia proti chronickej únave.

White ball – biele guličky, ktorým sa pripisuje vyjasňujúci efekt na pokožku, obsahujú prírodné minerály a aminokyseliny.

Turmalínové guličky – turmalín má schopnosť vyrábať na svojom povrchu záporné ióny, emituje aj ďaleko infračervené vlnenie, ktoré pôsobí proti únave, zmierňujú zápach a majú antibakteriálny účinok.

Jadeit – pripisuje sa mu veľa účinkov, zlepšuje stav krvi, vylučovanie toxínov z tela a krvi. Uvoľňuje stres, znižuje bolestivosť svalov a kĺbov, redukujú sa vyrážky a teda toxíny v oblasti pod pokožkou.

Ametyst má schopnosť transformovať energie z nižších na vyššie (pravdepodobne v zmysle vlnových dĺžok emitovaných lúčov) a pripisujú sa mu liečivé účinky na úrovni tela, mysle a duše. Už v starovekom Grécku verili v jeho liečivé sily. Verilo sa, že pomáha chrániť pred toxikáciou organizmu a pomáha ho detoxikovať, teda zlepšuje sa vylučovanie toxínov, aj alkoholu. Taktiež produkuje ďaleko infračervené vlny, ktoré pomáhajú revitalizovať bunky, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, dýchanie, uvoľňuje napätia, bolesti chrbta alebo kĺbov, pomáha pri artritídach a reume, eliminácii toxínov. Jeho vlny čistia vzduch, majú antibakteriálny účinok a sú dobré na relaxáciu.

Rose quarz – ružový kryštáľ obsahuje titán, železo, mangán. Je to zázračný kryštál pre dospelých aj deti, navodzuje príjemný spánok, bráni nočným morám a úzkosti ako i depresiám, napomáha pri problémoch so srdcom, obličkami a žalúdkom.

Magnetite ball – magnetit obsahuje titán (cca 6%), mangán, fosfor, horčík a železo (72,41%). Má pozitívny vplyv na krv, teda červené krvinky a kosti.

 

VO Vašom matraci S sa nachádza:

Cca 1kg rôznych druhov celkovo 7 rôznych druhov minetálov, ktoré vyžarujú IR svetlo, teda IR vlnenie.

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE PRE Kingray®Mat – veľkosť S a veľkosť XL

Čo je Kingray®Mat S?

Kingray®Mat S je obchodnou známkou chránený sálavo-hrejivý detoxikačný matrac. Kingray®Mat poskytuje pohodlnú terapiu. Kingray®Mat je vhodný na domáce použitie ale môžete si ho zobrať so sebou prakticky kamkoľvek, keďže je ľahko prenosný v praktickom balení. Poskytuje okamžitú úľavu od bolesti nech ste kdekoľvek ako i riešenie ďalších problémov v pohodlí domácnosti.

 

Kingray®Mat S je unikátny matrac, pretože od bežne dostupných terapeutických matracov prináša kombináciu viacerých infračervených vlnení v jednom produkte Kingray®Mat, zahrieva tkanivá, zlepšuje prekrvenie, prispieva k uvoľneniu akútnej ako i prináša úľavu od chronickej bolesti a urýchľuje procesy hojenia. Kingray® Mat S je prispôsobivý a formovateľný na každú časť tela.

 

APLIKÁCIA

Umiestnite matrac v ošetrovanej oblasti:

Krčná oblasť: Uvoľnenie bolestí krku, hornej časti chrbta, bolestí ramien a kŕčov
Oblasť hrudníka: Zlepšenie astmy, prekrvenie danej oblasti, zlepšenie prekrvenia prsníkov aj počas rastu v puberte, uvoľnenie bolesti v danej oblasti, lymfodrenáž (Vhodná je nižšia intenzita teploty)
Brušná oblasť: zlepšenie menštruačných bolestí, zlepšenie peristaltity čriev, zlepšenie prekrvenia po pôrode, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov
Lumbálna oblasť: bolesť krížov, obličiek,
Oblasť kolien: ohybnosť kĺbov, bolesť kolien
Oblasť chodidiel: lepšie prekrvenie končatín (vhodné pre diabetikov)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.