Panel používateľa

Raycome Waistcare laser Massager 4013

Raycome Waistcare laser Massager 4013

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Kombinuje masážne techniky so svetelnou terapiou na odstránenie bolesti v oblasti krížov, spevnenie svalov v oblasti krížov, zlepšenie držania tela atď. 

229 € s DPH

490 € s DPH Zľava 261 €

Dostupnosť: Skladom

Waist Care Massager je jedinečný prístroj, ktorý kombinuje masážne techniky (klasická masáž, tlaková masáž, hnietenie a vibrácie) so svetelnou terapiou.

Masážny prístroj Waist Care Massager sa aplikuje na oblasť krížov a pomáha pri zlepšení cirkulácie krvi v ožiarenej a masírovanej oblasti, taktiež spevňuje svaly v oblasti krížov a zlepšuje stabilitu, oporu v tejto oblasti a pravidelnými aplikáciami prináša pevnejšie držanie tela.

 

V prístroji sú skombinované technológie masáže, tlaku, hniestenia a vibrácií so svetelnou terapiou. Prístroj sa používa na krížovú oblasť, pozdĺž stavcov a v lumbosakrálnej oblasti na zlepšenie cirkulácie krvi. Taktiež zlepšuje držanie tela posilnením svalovej oblasti pozdĺž chrbtice.

  • Vhodný pre administratívnich pracovníkov, vodičov atď. ktorí trpia nadmernou únavou v oblasti krížov spôsobenou dlhodobým sedením alebo státím bez pohybu.
  • Vhodný pre atlétov, manuálnych robotníkov, atď. ,ktorí trpia nadmernou únavou, bolesťami alebo zraneniami v kríživej oblasti spôsobenými dlhou športovou alebo intentzívnou pracovnou záťažou.
  • Vhodný pre ľudí v strednom veku alebo starích ľudí ktorí trpia degeneratívnymi ochoreniami v krížovej oblasti.

 

Nie je vhodný pre:

  • Prístroj nemožu používať tehotné ženy, onkologickí pacienti alebo pacienti s hemoragickými stavmi
  • Prístroj nemôžu používať pacienti po operácií krížov alebo bručnej dutiny.
  • Prístroj nepoužívajte ak máte poranenú krížovú oblasť.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.