Kordyceps 100 x 500mg v balení

Kordyceps 100 x 500mg v balení

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kordyceps Sinesis fermentovaný ultra fine

32 € s DPH

49 € s DPH Zľava 17 €

Dostupnosť: Skladom

Kordyceps pri pravidelnom užívaní prináša celkové blaho vašmu organizmu vo všeobecnosti, pretože pôsobí širokospektrálne. Zvýši sa Váš výkon, poklesne únava a budete sa cítiť zdravší. Výrazné efekty sú pozozorované u ľudí, ktorí sú náchylní na infekcie (pôsobí protizápalovo ako prírodné antibiotikum), a u ľudí, ktorých trápia problémy s obličkami a dýchacím systémom.

Ako si zvoliť kvalitný kordyceps?
1. Presvedčte sa, či ide o kordyceps fermentované mycélium alebo nie.
2. Presvedčte sa, či predávajúci udáva zloženie - koľko mg fermentovaného mycélia kordyceps Sinesis balenie obsahuje, plus aké sú prídavné látky.
3. Presvedčte sa aké veľké je balenie.
Prinášame Vám nový fermentovaný kordyceps. Jedno balenie obsahuje 100 tabliet. Jedna tableta obsahuje 500mg kordyceps Sinesis Mycelium, adenosín > 0.2% , polysacharidy > 10%

Tieto tvrdenia neboli ohodnotené Štátnym ústavom na kontrolu liečiv, pretože produkt nie je určený na diagnostikáciu, liečbu a prevenciu chorôb. Kordyceps je registrovaný ako výživový doplnok na Úrade verejného zdravnotnícva SR.


Čo je kordyceps Sinesis Mycelium?

kordyceps Sinesis je huba, ktorá parazituje na larvách hmyzu. Prisaje sa na nich a vyciciava z ich tela potrebné živiny pre život.

Odkiaľ kordyceps Sinesis Mycelium pochádza?

Nachádza sa v Tibete a v Číne vo vysokých nadmorských výškach. V tomto prípade hovoríme o divo rastúcom Cordycepse. Cordyceps od spoločnosti Kingray je odroda z Tibetu, ale výrobca ho pestuje v špeciálne upravených a sterilizovaných miestnostiach. Spracováva sa najmodernejšou technológiou a biotechnológiou dvojstupňovým druhotným fermentovaním, pričom sú vylúčené živé elementy, ktoré sa nachádzajú v divom Cordycepse ako napríklad cordycepin, amino kyseliny, polysacharidy, SOD aťd, čo výrazne zvyšuje liečebný efekt fermentovaného cordycepsu.

Je to výživový doplnok alebo liek?

V Číne a Tibete sa používa viac ako 1200 rokov pre jeho liečivé účinky. Číňaňia veria, že pôsobí liečivo na všetky ochorenia a je oficiálne uznávaný Čínskou tradičnou medicínou a Tibetskou medicínou. Jeho výskyt v modernej medicíne jeho účinok tiež potvrdzuje.


Akú kvalitu kordycepsu ponúka spoločnosť Kingray?

Testovali sme vzorky viacerých čínskych výrobcov. Tento cordyceps je vysoko hodnotený v Číne a používajú ho s Reishi dokonca na liečbu malígnych nádorov, pričom výsledky po 4 mesiacov sú viditeľné aj u lekára. Užívanie samotného cordycepsu zaznamenáte po pár dňoch, budete sa cítiť lepšie. V kombinácii s Reishi je potrebné pravidelné užívanie, pretože ho užívajú v Číne hlavne onkologickí pacienti a každé 4 mesiace sa nám obnovujú erytrocyty. Toto sú výsledky, ktoré nám sprostredkoval výrobca po 5 ročnom výskume.

Aké balenie vám ponúkame?

Balenie cordycepsu obsahuje 100 kapsúl. Jedna kapsula obsahuje 500mg čistého ultrafine fermentovaného Cordycepsu Sinesis Mycelium.

Aké je využitie kordycepsu všeobecne?

Ovplyvňuje mnohé systémy ľudského organizmu, zahŕňajúc obehový, respiračný a imunitný systém, ako aj pečeň, obličky a rozmnožovacie orgány. Používa sa aj ako pomocná látka v prípade onkologických ochorení.

Aké sú kontraindikácie?

Doteraz neboli zistené žiadne kontraindikácie. Kedže nebol testovaný efekt Cordycepsu na tehotné a dojčiace ženy a doteraz nie sú dostupné žiadne relevantné materiály, neodporúčame Cordyceps užívať v prípade gravidity a dojčenia.

Pomôže Cordyceps v prípade obličkových ochorení?

Cordyceps pôsobí priaznivo na funkciu obličiek u zdravých ľudí a zmierňuje chronické obličkové ochorenia u pacientov. Po užívaní cordycepsu krvný kreatinín a močový nitrogén klesá, hemoglobín narastá. To vedie následne k zlepšeniu funkcie obličiek.Okrem toho zvyšuje libido, pôsobí proti hypoxii, únave a má priaznivý vplyv na prostatu.

Pomôže v prípade chronickej bronchitídy a iných dýchacích problémoch?

Cordyceps vplýva priaznivo na bronchitídu, pretože rozšíri priedušky a uvoľní kašel. Okrem toho priaznivo pôsobí na astmatikov a zabraňuje vzniku empfyzému.

Aké sú jeho účinky na imunitu?

Cordyceps zlepšuje schopnosť fagocytózy u makrofágov. Makrofágy sú bunky, ktoré zabezpečujú ochranu organizmus pred baktériami a inými cudzorodými látkami.
Cordyceps zlepšuje schopnosť namnoženia lymfocytov. Keď sa v organizme nachádza antigén alebo cudzí proteín, lymfocyty sa namnožia, aby mohli napadnúť cudzorodú bunku. Cordyceps zvyšuje významne túto schopnosť u lymfocytov.
Cordyceps stimuluje produkciu T lymfocytov. Lymfocyty T sú druh lymfocytov, ktoré vznikajú v kostnej dreni ako nezrelé bunky. Dozrievajú v týmuse . Majú regulačnú funkciu a pri styku s cudzorodou látkou produkujú látky na podporu činnosti ostatných leukocytov..

Pre hore spomenuté vplyvy je nemožné spochybniť jeho vynikajúce účinky na imunitu špecifickú a nešpecifickú.

Aké sú účinky cordycepsu na rakovinu?

Cordyceps nie len že má protirakovinové účinky, ale redukuje negatívne vplyvy chemoterapie a rádioterapie.

Aké má Cordyceps účinky na pečeň?

Cordyceps zlepšuje funkcie pečene a významne pomáha pacientom s cirhózou pečene a pečeňovým ascitesom.

Prečo sa hovorí, že Cordyceps je “prírodné antibiotikum”?

Cordyceps sa používa na liečbu infekčných ochorení a má účinky ako chemické antibiotikum, pretože má anti-bakteriálne účinky, anti-vírusové účinky a proti-zápalové účinky.

Môžu ho užívať aj cukrovkári?

Áno, pretože reguluje metabolické procesy vrátane metabolizmu cukrov a preto je odporúčaný aj diabetikom, pričom v Číne ho diabetici aktívne užívajú..

Ako Cordyceps pôsobí na sexuálne orgány?

V Číne sa testoval účinok Cordycepsu na ľudí so zníženou sexuálnou aktivitou. Užívali Cordyceps 3g/denne počas 2 mesiacov. Došlo k nárastu 17-ketosterodoidov v moči, pretože pôsobí na hormonálny system a ovplyvňuje sexuálne cetrum v mozgu a sexuálne orgány.

Ako pôsobí na liečbu hyperlipidémie?

V Číne sa testoval účinok Cordycepsu na 273 pacientoch. Pacientom klesli triglyceridy po 1 mesiaci užívania. Polovica pacientov, ktorá užívala 3g/denne mala výrazný pokled v celkovom cholesterole a triglyceridov, a významný nárast HDL.

Ako pôsobí proti starnutiu?

U starších pacientov sa zlepšuje prekrvenie (odolnosť na chlad zlepšená), klesá únava, zlepšený Tinnitus (zníženie pískania v ušiach), zlepšená Nyktúria a amnézia.

U pacientov dochádza k násastu aktivity superoxidu dismutázy, čo je dôležitý faktor pre odstraňovanie voľných radikálov z organizmu, ktoré sú príčinou rýchleho starnutia buniek v organizme – antiaging efekt.

Aké vedľajšie účinky sa môžu počas užívania Cordycepsu objaviť?

Väčšina ľudí nepociťuje žiadne vedľajśie účinky. U niektorých ľudí sa môže objaviť nevoľnosť, žalúdočné ťažkosti a sucho v ústach. Vedľajšie účinky by sa mali po pár dňoch vytratiť.

Aké účinky sa dosahujú v prípade srdcovej arytmie?

V Číne sa testoval účinok na 38 pacientoch s rôznym druhom arytmie. Pozitívne účinky sa dosiahli v liečbe tachykardiálnej a bradykardiálnej srdcovej arytmie, pričom s nárastom dĺžky liečby Cordycepsom stúpalo aj zlepšenie srdcovej arytmie. U pacietov so supraventikulárnou arytmiou sa stav zlepšil čiastočne alebo úplne – viditeĺné na EKG. 

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.