New Razzi 3v1 Kozmetický prístroj ultrazvuk, ióny a fotóny 1ks

New Razzi 3v1 Kozmetický prístroj ultrazvuk, ióny a fotóny 1ks

Hodnotenie produktu: 3.63/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Vhodný na ošetrovanie pleti navyšších nárokov: odstraňuje vrásky, regeneruje a vyživuje pleť, pomáha pri liečbe akné atď. Vhodný na profesionálne a domáce použitie.

89 € s DPH

159 € s DPH Zľava 70 €

Dostupnosť: Vypredané

V cene je zahrnuté: 1 x žehlička na pleť New Razzi 3v1 (kozmetický prístroj)

V cene NIE je zahrnuté: ultrazvukový gél ani iný gél

EV ultrazvukový gél 200ml si môžete kúpiť na našej stránke. Cena gélu je 6 Euro s DPH.

INFORMÁCIE O IÓNOCH-GALVANOTERAPIA

 • Kladné ióny čistia póry od nečistôt, make -upu, mazu v hĺbke pórov.
 • Záporné ióny zvyšujú schopnosť pokožky absorbovať výživu a látky z kozmetických prípravkov používaných pri ošetrení, čím vstupujú do hlbších vrstiev pokožky.
 • Energia z galvanickej iónovej výmeny útočí na baktérie a podporuje regeneráciu buniek. Nečistoty z pórov sa dostavajú na povrch pokožky. Po jej očistení, následne použité vyživujúce látky. Krémy a gély sa transportujú hlbšie do pokožky. Pokožka je viac hydratovaná a pleť sa napne, čo vrásky vyrovnáva a redukuje.
 • Pre maximalizáciu efektu odporúčame počas aplikácie používať vodivý gél. Perfektné vstrebanie vášho obľúbeného krému, gélu či vyživujúceho prostriedku sa zlepšuje jemnými vibráciami, ale najefektívnejšie sú ultrazvukové kmity na vnášanie do hĺbky pokožky.

 

INFORMÁCIE O ULTRAZVUKU

 • Ultrazvuk sa zle šíri vzduchom a stráca silu. Preto pri aplikácii na pokožku sa používa obvykle kontaktný gél ako prostriedok na zlepšenie prenosu kmitov. 
 • Vibrácie vytvárajú efekt kompresie a dekompresie, ale tiež sa to nazýva mikromasáž. Zvyšuje sa priepustnosť bunkových membrán a prietok tekutín, zlepšuje sa bunkový metabolizmus. Lokálny vzrast teploty je v dôsledku trenia z mikromasáže. To stimuluje prietok krvi a zvyšuje sa aj teplota v ošetrovanej oblasti.

 

EFEKTY ULTRAZVUKU

 • Sonoforéza: Hydrofilný gél preniká cez bariéru pokožky. Preto kvalita gélu, jeho čistota, nezávadnosť je veľmi dôležitá!
 • Fibrolýza: Tento efekt vzniká v hĺbke tkaniva, mechanicky uvoľňuje spojovacie fibrózy.
 • Metabolizmus: Zlepšuje sa priepustnosť membrán buniek a tým bunková výmena, odstraňovanie toxínov a škodlivín z pokožky.
 • Drenážny efekt: Generuje sa reflexívna vazodilatácia a prietok lymfy.
 • Lipolýza: Zlepšuje sa rozpúšťanie tukov, trigyceridov, napomáha tomu aj použitie lipolýzneho gélu. 
 • Spevnenie tkaniva: Je výsledkom všetkých procesov od detoxikácie cez látkovú výmenu až po normalizáciu tkaniva.

 

FOTÓNY

 • Modré svetlo zabíja baktérie akné cez porfiríny, ktoré sa v nich nachádzajú.
 • Červené svetlo zlepšuje mikrocirkuláciu, zmenšuje póry a zmenšuje tak aj životný priestor baktérií v akné. Zvyšuje dostupnosť ATP, DNA a RNA reparáciu v bunkách. Zmenu vidieť najviac v poranených bunkách, ale aj zdravých. Spomaľuje zápalové procesy, urýchľuje hojenie rán, stimuluje tvorbu kolagénu. Jazvy sú pevnejšie a jemnejšie, ak sa používa zvonka. Odstraňuje aj opuchy. Používa sa v DPL systémoch (deep penetrating light) systémoch na rejuvenáciu –omladenie pleti.

 

REŽIMY PRÍSTROJA

 

A. Každodenná starostlivosť – nepoužívajte častejšie ako 3krát do týždňa, dĺžka aplikácie najviac 30 minút zakaždým.

1. ČISTENIE

Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a kladné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. VKLEPÁVANIE KRÉMU

Naneste si krém na pleť a hlavicu. Zvoľte moduly ultrazvuk a záporné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu.

3. FOTÓNOVÁ TERAPIA

Zvoľte červenú farbu pre oblasť vrások a modrú farbu pre problematickú pleť. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Dĺžka terapie je 10-20 minút na celú tvár.

 

B. Odstraňovanie škvŕn, zrovnanie farby pleti, bielenie pleti – používa sa 1x za dva dni

1. ČISTENIE

Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a kladné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. IÓNOVÁ FUNKCIA

Zvoľte si funkciu záporných iónov. Jedno miesto ošetrujte, teda na jednom mieste stojte s hlavicou s vhodným gélom 20-30 sekúnd a potom sa presuňte na ďalšie miesto.

 

C. Odstraňovanie akné – 1x denne večer

1. Umyte tvár vodou. Zvoľte si intenzitu ultrazvuku a premasírujte tvár s gélom.. Znova umyte tvár a očistite hlavicu.

2. Potom prejdite na lymfatickú detoxikáciu:

2.1. Zvoľte ultrazvuk a vhodnú intenzitu. Prechádzajte hlavicou od nosa alebo od brady k uchu a od ucha smerom dole ku krku a pozdĺž bokov krku s použitím gélu.

2.2. V druhom kroku sa zamerajte na masáž oblastí okolo bodov akné.

2.3. Zvoľte režim modré svetlo, aplikácia 15-20 minút.

2.4. Zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

 

D. Citlivá pleť – raz alebo dvakrát do týždňa

1. Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. Následne zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

3. Naneste pleťovú masku, ktorú bežne používate na vyživenie pleti.

rozdiel medzi ProfiRazzi3V1 a NewRazzi3V1

, 13.11.2012 12:37:59

Dobrý deň, PROFI 3V1: IÓNY, ULTRAZVUK, FOTÓNY, DARČEK HYALURÓNOVÝ GÉL V HODNOTE 44,00EUR - používa sa aj okolo očí NEW RAZZI 3V1: IÓNY, ULTRAZVUK, FOTÓNY, DARČEK ULTRAZVUKOVÝ GÉL V HODNOTE 6,00EUR - je novinka na trhu, neviem či sa môže aj v okolí očí používať a rada by som si jeden z týchto produktov zakúpila. Len neviem sa rozhodnúť, chcem sa opýtať \"odborníkov\" aby mi poradili. Rozdiel medzi PROFI RAZZI 3V1 a NEW RAZZI 3V1 ďakujem

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.