Panel používateľa

Nano tyčinka pre obnovenie toku energie v tele a v priestore

Nano tyčinka pre obnovenie toku energie v tele a v priestore

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Používatelia sú väčšinou liečitelia, ktorí naprávajú tok energie a uvoľňujú blokované oblasti. Pri zablokovaní určitej časti je zablokovaný aj tok energie.Tyčinka je vlastne zariadenie na generovanie energie. 

23,50 € s DPH

30 € s DPH Zľava 6,50 €

Dostupnosť: Skladom

NANO WAND (NANO TYČINKA) – kontroverzné zariadenie, ktoré funguje a energeticky citliví ľudia ho vedia vnímať. Prinášame Vám preklady z materiálov výrobcov a dodávateľov tohto zvláštneho zariadenia.

Čo je Nano wand a z čoho je vyrobený?

Prírodné minerály sú tavením spojené na molekulárnej úrovni použitím metód tavenia pri vysokej teplote. Tavením a spájaním klesá energia, horí sa o tzv. Energii nulového bodu – zero point energy. Vzniká schopnosť rezonancií a táto je schopná sa šíriť v kvapalinách a obnovovať prírodné molekulárne reťazce.

Ako Nano Wand funguje?

Frekvencie ‘beta’ sa otáčajú v smere proti hodinovým ručičkám ako sa šíria aj iné energie. Vlny vedia ovplyvniť inertné objekty. Napr. magnetické vlny /siločiary/ vedia ovplyvňovať kovové predmety, RTG vlny ionizujú, elektromagnetické vlny otáčajú rotory elektromotorov, magnetické polia ovplyvňujú aj ľudské bunky vo forme cievok s magnetickým poľom, silné magnetické pole spojené s prechodom prúdu vie vyrábať ionizovanú vodu medzi elektródami, mikrovlny vedia natáčať polárne molekuly vody a trením sa voda v mikrovlnke ohrieva. Beta vlny z Nano wand vedia na správnej frekvencii a spine teda smere otáčania zvyšovať tekutosť kvapalín.

Aké minerály sú v Nano Wand? Koľko ich je?

V telese Nano Wand je 11 minerálov, ktoré stavením majú schopnosť generovať vlny, ktoré voláme CHI energia. Všetky atómy vo vesmíre majú schopnosť absorbovať fotóny a energiu ale aj vyžarovať energiu, a pri zmene stavu uvoľňovať energiu vo forme vĺn, ktoré sú im typické. Mnohé vlny okolo nás nevidíme, vidíme len malú ich časť v pásme viditeľného svetla. Magnetické pole okolo Nano Wand má formu uzavretých magnetických siločiar.

AKo sa prenáša energia do vody s použitím Nano Wand?

Nano Wand energia pri otáčaní proti smeru hodinových ručičiek, alebo ak sa kvapalina preleje cez Nano Wand až nad jeho vrch, vzniká v Nano Wand rezonancia. Táto je podobná tej aká sa nachádza v okolí liečivých prameňov po svete. Momentálne vedci nevedia, prečo kvapaliny menia vlastnosti smerom k pozitívnym v energeticých poliach. Veľa výskumov ide týmto smerom, lebo70% našich tiel tvorí voda, polárna molekula s jemným záporným nábojom pri kyslíku a kladným pri atómoch vodíka. Pretože takmer vždy obsahuje ióny aj vo vode existuje množstvo siločiar a silových polí v okolí iónov. To ju drží pokope aby v podmienkach vonku bola prevažne vo forme vody a len čiastočne vo forme pary. Možno preto ju polia a frekvencie ovplyvňujú. Pitie správne štrukturovanej vody a hydratácia našich buniek je kľúčovou záležitosťou života. Preto vodu vedia vonkajšie polia ovplyvňovať a voda na ne reaguje.

Aký úžitok môžem mať z Nano Wand? Tvrdí sa, že:

Molekulárna štruktúra sa v okolí Nano Wand mení a tak stúpa chuť tekutín, napr. vína alkoholu, kávy, čaju alebo aj džúsu ošetreného Nano Wand. Akékoľvek jedlo pripravené s Nanonizovanou vodu chutí lepšie. Pitie Nanonizovanej vody redukuje prekyslenie v tele. Zlepšuje sa celulárna absorbcia vody. A stým sú spojené zlepšenia na krvi a orgánoch človeka. Zlepšuje sa detoxikácia vďaka vlastnostiam vody. Zvyšuje sa účinok suplementov a liekov pri takejto vode.

Nano Wand môže byť uložený v chladničke a zmení chuť potravín a tekutín v nej, tých potravín, ktoré obsahujú vodu. Ak by na Nano Wand nefungovalo nič, tak magnetické pole v jeho okolí existuje a magnetku kompasu ovplyvní vo vzdialenosti 20cm.

Nano Wand využívajú liečitelia a krúživými pohybmi okolo problémových oblastí ovplyvňujú tekutiny ľudského tela a tak vyvolávajú nepatrné zmeny, ktoré však môžu byť významé. Pokiaľ funguje magnetoterapia, kde silné polia presúvajú ióny v ľudskom tele a priaznivo pôsobia napr. pri liečení kostí, tak nevidím dôvod, prečo by Nano wand nemohol ovplyvniť vodu alebo kvapaliny v človeku a vlastnosti tekutín svojim poľom. Ale neviem to dokázať a odmerať. Len viem, že je tomu tak, že mnohé polia škodia človeku a iné polia liečia. O mikrovlnej energii sa zase tvrdí, že svojou silou pri kmitaní molekúl vodyrozbíja v potrave pri ohreve všetky vitaminy a enzýmy, ktoré sa v nej nachádzajú.

Niekde asi existuje optimum ale kde je?

Asi by sme molekulami vody nemali až tak silne kmitať a preto klasické rúry na pečenie fungujúce na imfračervených elektromagnetických vlnách už kvalitu potravín tak silne neničia a pritom sú to tiež elektromagnetické vlny ako aj mikrovlny.
František Kokoš, 6.4.2011
 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.