Profi 3v1 Kozmetický prístroj ióny, ultrazvuk, fotóny 1ks

Profi 3v1 Kozmetický prístroj ióny, ultrazvuk, fotóny 1ks

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Kombinácia troch terapií: ultrazvuk, fotóny (červené a modré a ich kombinácia), galvanoterapia (kladné a záporné ióny). Odstraňuje vrásky. Vhodná na doma aj do kozmetických salónov.

89 € s DPH

159 € s DPH Zľava 70 €

Dostupnosť: Vypredané

V cene je zahrnuté: 1 x žehlička na pleť Profi 3v1 (kozmetický prístroj)

V cene NIE je zahrnuté: ultrazvukový gél ani iný gél

EV ultrazvukový gél 200ml si môžete kúpiť na našej stránke. Cena gélu je 6 Euro s DPH.

Žehlička na pleť, PROFI 3 v 1

Tento prístroj predstavuje možnosť súčasnej intenzívnej galvanoterapie a ultrazvuku. Prístroj predstavuje priblíženie maličkého kompaktného prevedenia k profesionálnym prístrojom.

Parametre ultrazvuku sú primerané častejšie používanej domácej aplikácií a parametre galvanoterapie sú podľa nášho názoru špičkové a lepšie ako čokoľvek iného dostupného na trhu pre túto oblasť nasadenia.

Spája v sebe možnosť prerušovaného intenzívneho modrého a červeného svetla, ktoré bolo klinicky odskúšané, ako najvhodnejšie na akné, pričom hlavica je v kontakte s pokožkou a nedochádza k stratám svetla reflexiou, teda odrazom. Možnosť kontaktu odstraňuje potrebu použitia ochranných okuliarov.


Parametre:

Ultrazvuk 3Mhz, 0,7W/cm2, 12x2 ks LED diódy 2 farby – modrá 463nm+-5nm, červená 630nm+-5nm, a striedavý režim oboch farieb, tzv. Biogenetické diódy. Možná súčasná galvanoterapia a ultrazvuk na 3 výkonoch. Galvanoterapia s parametrami: 9,4V, 11,4V a 14,1V dostupné v oboch polaritách.

Vhodné na:

  • pleť v oblasti tváre
  • čistenie
  • zlepšenie vyživenia pokožky a vnášanie prípravkov ako sú gély, séra kyseliny hyaluronovej 
  • detoxikácia pleti
  • odstraňovanie vrások
  • liečbu akné
  • odstraňovanie pigmentových škvrny
  • zlepšenie prekrvenia pokožky
  • vhodné aj na dekolt, pigmentové škvrny po celom tele, sú nabité kladne a tak sa rozpúšťajú pri záporných iónoch

Výskumy preukazujú, že patologické bunky neznášajú prechod elektrického prúdu, zatiaľ čo normálnym zdravým bunkám prechod prúdu nevadí.

Červené svetlo po spálení sa na slnku má silný regeneračný účinok. Červené svetlo dodáva bunkám ATP energiu, rozťahuje kapiláry lymfatického systému a tak sa pokožka lepšie detoxikuje, pričom reagujú aj kapiláry cievneho riečištia a mikrocirkulácia sa zlepšuje.

Modré svetlo zabíja akné baktérie cez ich svetlocitlivé komponenty – porfiríny, uvoľňuje sa aktívny kyslík, naburáva sa bunková membrána a baktérie hynú. Ideálny je účinok modrého a červeného svetla. Červené zmenšuje póry a zmenšuje sa životný priestor akné baktérií.

Celkové hodnotenie:

Vynikajúci prístroj so špičkovou galvanoterapiou, predčí čokoľvek na trhu, k tomu prídavok ultrazvuk a fotóny!

KU GENEROVANIU IÓNOV DOCHÁDZA LEN V PRÍPADE, ŽE SA DOTÝKATE PLOCHOU PALCA KOVOVÉHO PÁSIKU.

Iónová terapia alebo galvanoterapia si vyžaduje vodivé spojenie palca a pásika, ale aj tvár by mala byť vodivá, preto ruky aj pleť pred aplikáciou by mali byť čisté, odmastené umytím a mierne zvlhčené na zaistenie vodivosti. Prepínanie intenzity zvyšuje napätie a tak narastá aj prúd medzi hlavicou a pleťou tváre na ktorej sa hlavica nachádza. Ióny z hlavice čistia pleť, usadeniny a póry alebo pomáhajú vnášať rôzne prípravky do pleti. Gély alebo prípravky typicky s vysokým obsahom vody sú ideálne na tento účel, nakoľko gély sú spravidla vodivé. 

Gély sú ideálne aj na ultrazvukové aplikácie nakoľko najlepšie prenášajú energiu do pokožky. Počas aplikácie je najvhodnejšie používať ultrazvukový gél. Na záver aplikácie je najlepšie použiť kvalitné hyaluronové gély v kombinácii s iónmi a ultrazvukom. Následne nechajte pleť pár minút odpočívať. Pleť sa vypne. Následne je veľmi vhodné pleť hydratovať hydratujúcimi krémami alebo pleťovou maskou. Osvečil sa nám hyaluron krém, ktorý je hydrokoncentrát.


Režimy prístroja

A. Každodenná starostlivosť – nepoužívajte častejšie ako 3krát do týždňa, dĺžka aplikácie najviac 30 minút zakaždým.

1. ČISTENIE

2. VKLEPÁVANIE KRÉMU

3. FOTÓNOVÁ TERAPIA


B. Odstraňovanie škvŕn, bielenie pleti – používa sa 1x za dva dni


1. ČISTENIE

2. IÓNOVÁ FUNKCIA


C. Odstraňovanie akné – 1x denne večer


1. Zvoľte ultrazvukovú funkciu a vhodnú intenzitu (použite gél). Umyte tvár a prístroj vodu.

2. Potom prejdite na lymfatickú detoxikáciu:

2.1. Zvoľte ultrazvuk a vhodnú intenzitu. Prechádzajte hlavicou od brady k uchu a od ucha krkom smerom dole.

2.2. V druhom kroku sa zamerajte na masáž oblastí okolo akné.

2.3. Zvoľte režim modré svetlo, aplikácia 15-20 minút.

2.4. Zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.


D. Citlivá pleť – raz alebo dvakrát do týždňa


1. Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. Následne zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

3. Naneste pleťovú masku, ktorú bežne používate na vyživenie pleti.

Prístroj s tromi funkciami a každá s tromi podfunkciami poskytuje 27 možností použitia. Voľná tvorivosť je namieste.

Vaše obľúbené vyživujúce prostriedky do hĺbky pokožky dostanete vo funkcii ultrazvuk prípadne v kombinácii s galvanoterapiou, kde ióny sú schopné napomáhať vnášaniu prostriedkov do pokožky, avšak sila ultrazvuku, ktorá je oveľa väčšia ako sila galvanoterapie vnesie do pokožky úplne všetko, čo si nanesiete na hlavicu prístroja.

Profesionálna žehlička na pleť 3v1: anti-aging (ultrazvuk, fotóny, ióny), vhodná do kozmetických salónov, aj na domáce použitie

- fotónová terapia (3 druhy vlnových dĺžok-farieb)

- ultrazvuková terapia

- galvanoterapia


FUNKCIE:

Ultrazvukové vlny: 3Mhz

Kladné ióny

Záporné ióny

Fotóny: červené, modré, červené & modré

Generátor ultrazvukových kmitov má 3 milióny kmitov za sekundu a je najefektívnejším a veľmi bezpečným spomedzi produktov na trhu. Je najvhodnejší na menšie plochy tváre, hlavne okolo očí. Tak rýchle kmity generujú teplo a stimulujú a pomáhajú aktivovať metabolizmus podkožných vrstiev.


Ožarovanie rôznymi farbami svetla má svoj význam:

Modré svetlo preniká do 0,5mm upokojuje a má účinok proti vyrážkam a akné. Má mierny dezinfekčný účinok. Vhodné na citlivú, mastnú a akné pleť. Dokáže vypnúť uvoľnenú pleť.

Červené svetlo preniká hlbšie až do 8-10mm. Dosahuje dermu a stimuluje fibroblastické bunky, produkujúce kolagén. Napomáha mikrocirkulácií krvi, redukuje vrásky a robí pleť elastickejšou a jemnejšou. Je vhodné aj na oblasť okolo očí a čela.

Farebné svetlá ako kombnácia červenej a modrej akcelerujú absorpciu výživy zvnútra ale aj zvonka používaných prípravkov.

Kladné a záporné ióny poskytujú známe benefity pre krásu od čistenia pleti až po vnášanie prípravkov do pleti.

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.