MAYA Kozmetický prístroj ultrazvuk a fotóny 1ks

MAYA Kozmetický prístroj ultrazvuk a fotóny 1ks

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Dopredaj. Terapia svetlom regeneruje bunky, ultrazvuk vyhladí vrásky.Pre koho je vhodný? Pre mužov aj ženy nad 25 rokov, ktorých trápia vrásky alebo akné. Najvyšší účinok na vrásky sa dosahuje v oblasti okolo očí a čela. Problémová pleť sa po pravidelnom používaní upokojí.

79 € s DPH

99 € s DPH Zľava 20 €

Dostupnosť: Vypredané

V cene je zahrnuté: 1 x žehlička na pleť Maya (kozmetický prístroj)

V cene NIE je zahrnuté: ultrazvukový gél ani iný gél

EV ultrazvukový gél 200ml si môžete kúpiť na našej stránke. Cena gélu je 6 Euro s DPH.

 

Aké sú skúsenosti s prístrojom Maya?

Maya – ultrazvukové kmity 3mil. za sekundu tzv. "Kráľovná dúhových fotónov". Má malú hlavicu, aby sa dali dobre ošetrovať aj oblasti okolo očí. Jej výkonom 0,7 W/cm2 sa nevyrovná profesionálnym strojom ale svoj účel splní a pravidelným užívaním vlastne efekt narastá. Spočiatku to vidno silne a neskôr sa človek už len udržiava. Je to vždy tak. Najviac pozorujeme zmenu, keď nastáva a potom sa už nič nemení. Už sa to len drží, ale aj to je dôležité, nie? Okrem toho má tri druhy vysoko kvalitných diód, podobných ako má prístroj BIOgene. Každá farba má svoj zmysel. A kvalita diód je dôležitá.
Táto žehlička je fantastická na nanášanie doplnkov do pokožky, dá sa použiť aj na stabilizáciu hyaluronového gélu v hlbke pórov.


Čo je svetloterapia alebo fototerapia?


Svetloterapia alebo fototerapia sú známe slová. Mnoho štúdií preukazuje jej efekt na povrchové aplikácie.

Takmer všetky štúdie preukazujú, že bunky pokožky rastú a regenerujú sa oveľa rýchlejšie, ak sa vystavia vplyvu určitých vlnových dĺžok. Mnohé štúdie skúmajú vplyv rôznych vlastností koherentnosti, iné zase polarizácie a niektoré porovnávajú LED diódy a laserové svetlo.

My sme presvedčení a vieme o tom, že najvyšší účinok má laserové svetlo. Práve preto dokáže napr. rezať a takto koncentrovaná energia sa nedá vyrobiť ak nemá práve takéto vlastnosti aké dáva tomuto svetlu laser. Práve preto je napríklad BIOquant jedinečný.

Na povrchové aplikácie na ožarovanie pokožky použitie LED diód je najlepším kompromisom, pretože sa dosahuje nižšia cena a pri dostatočnom výkone sa dosahuje aj rovnaký nápravný efekt na pokožke ako u lasera alebo kvázimonochromatického svetla prechádzajúceho polarizačnou fóliou alebo pri polarizácii zrkadlom. Tento efekt sa zvyšuje vysokou kvalitou LED diód.

Jednoducho povedané, LED diódy pri dostatočnej intenzite sú na kozmetické aplikácie cenovo najvýhodnejším riešením.

Aké výhody Vám prístroj prináša?

•Jednoduchá obsluha
•Tri rozličné svetlá červené, modré a zelené
•Preverené na 100% bezpečnosť
•Bez UVA, UVB, teda bez Ultra-fialového svetla, neinvazívne, bez negatívneho vplyvu alebo poškodzovania buniek, make up je použiteľný bezprostredne po aplikácii
•Silná energia žiarenia, intenzívna penetrácia, krátky čas aplikácie vhodné pre ľubovoľný typ pleti


Aké farby prístroj rozlišuje?

Fototerapeutický a ultrazvukový kozmetický prístroj je určený na starostlivosť o pleť a pokožka v okolí očí. Ultrazvukové vysokej vibrácie stimulujú a aktivujú metabolizmus pokožky.

Modré svetlo prenikajúce do 0,5 mm pleť upokojí. Vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová. Liečba akné.

Červené svetlo prenikajúce 8 do 10 mm je vhodný pre všetky typy pleti. Zvyšuje sa cirkulácia v danej oblasti, tvorba kolagénu, redukcia vrások a pleť sa vypne a zjemní.

Zelené svetlo je vhodné pre zmiešanú pleť.

Najlepší efekt sa dosahuje kombináciou všetkých troch svetiel a ultrazvukových vĺn.

Odpoved p.Zuzana

, 7.10.2011 05:14:24

DObrý deň, žehlička je na kábel s prívodom z adaptéra. V jednej žehličke su 3 farby. S pozdravom František Kokoš

Salon List

, 6.10.2011 16:44:16

Chcem sa spýtať ako žehlička funguje? Na baterky alebo má elektr. kábel? To, že sú v nej tri druhy svetiel znamená že ak si žehličku kúpim, svetlá si na nej môžem meniť alebo si musím kúpiť žehličku podľa druhu svetla?

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.