Detoxikačné náplasti KYOTO 1 balenie 10ks

Detoxikačné náplasti KYOTO 1 balenie 10ks

Hodnotenie produktu: 4.25/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Predaných niekoľkotisíc kusov. Obsahujú negatívne ióny a špeciálnu receptúru, ktorá pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela, podporuje chudnutie, odstraňuje opuchy atď.

12 € s DPH

15 € s DPH Zľava 3 €

Dostupnosť: Skladom

Predaných niekoľkotisíc kusov. Obsahujú negatívne ióny a špeciálnu receptúru, ktorá pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela, podporuje chudnutie, odstraňuje opuchy atď.

Skúsenosti:

Iné skúsenosti našich zákazníkov z BIOquant centier:

  • Otvorené rany na nohách.
  • Odvodnenie organizmu pri zavodňovaní pľúc.
  • Chudnutie a úbýtok hmotnosti v dôsledku eliminácie toxínov z tela, v závislosti od stavu je možný pokles hmotnosti aj niekoľko kg za desať dní
  • Zlepšenie stavu pleti, pokiaľ sa toxíny kumuluú v organizme 
  • Účinná pomoc pri silných toxikáciách, ktoré vznikli či už formou nadýchania, poranenia, stykom s pokožkou alebo v dôsledku vypitia alebo konzumácie potravín so zvýšeným obsahom toxínov
  • Drevný a bambusový ocot sa v CTM používajú aj pri uhryznutí hadmi. Ich prítomnosť je veľmi dôležitá a dá sa zistiť na druhý den po použití náplastí, keď tieto by mali byť cítiť za údeným . Je tomu tak preto, lebo sa vyrábajú destiláciou a spracovaním dreva bambusu. Turmalín je podstatný pre produkciu záporných iónov
     

1. Čo je detoxikácia?

Termín detoxikácia znamená očistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Keďže príčinou takmer všetkých chorôb a oslabeného zdravia sú práve toxíny a infekčné elementy, detoxikácia predstavuje veľmi dôležitý proces očisty organizmu. Je to proces, ktorý často krát odstraňuje príčinu – podstatu ochorenia.


2. Prečo je detox potrebný?

V súčasnosti sme všetci vystavovaní vplyvu škodlivých látok na naše zdravie. Je to výsledok rýchleho napredovania doby. Chemický priemysel, jeho produkty a odpadové látky vypúšťané do vody či ovzdušia, chemické prísady v našom jedle, ťažké kovy, či zvyšky rôznych liekov užívaných v čoraz väčších množstvách sa neustále hromadia v ľudskom tele oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Každý orgán ľudského tela je zasiahnutý ich vplyvom a podľa doby trvania ich vplyvu a veľkosti absorbovaných dávok dochádza k zhoršovaniu zdravotného stavu až po poškodenie tkanív.

Okrem týchto elementov ku zlému stavu organizmu prispievajú zlá životospráva, nedostatok pohybu, zlá kvalita jedál, či ich prípravy, postrekovaná zelenina a ovocie, nedostatok vitamínov, stres, pracovné vypätie, fajčenie, pitie alkoholu a kofeínových nápojov atď.

V súčasnosti chemický priemysel vyrába také množstvo chemickýchproduktov, že niektorí si ani neuvedomujú ich prítomnosť. Či to vnímame alebo nie, tieto chemické látky si vždy nájdu cestu do nášho tela. V súčasnosti je známych viac ako 2 milióny syntetických substancií, 25 000 ich pribúda každým rokom a viac ako 30 000 vytvára priemyselná výroba.

V súčasnej dobe je detoxikácia organizmu základnou podmienkou dlhodobého udržovania zdravého organizmu. Detoxikácia je vhodná pre všetky druhy chronických civilizačných ochorení. Pokiaľ sa toxické látky z tela odstránia a tkanivá nie sú nenávratne porušené, organizmus si poradí s mnohými ochoreniami aj sám. Chemické produkty znečisťujú životné prostredie rýchlejšie ako je človek schopný prispôsobiť sa týmto zmenám. Náš organizmus nedokáže efektívne filtrovať všetky tieto nebezpečné látky. Chemické látky vo vzduchu, vode a jedle neustále poškodzujú náš organizmus a znižujú jeho obranyschopnosť.

Detoxikácia sa robí obvykle cez oblasť chodidiel, kde sa nachádza veľké množstvo potných žliaz a akupunktúrnych bodov. Vďaka poklesu koncentrácie škodlivín v krvi sa naštartuje proces nastolenia rovnováhy medzi krvou a orgánmi. Nasledujúce poklesy koncentrácií vyvolávajú postupné uvoľňovanie škodlivín z orgánov a tkanív. Preto detoxikácia trvá dlho a je to hra o koncentráciách na hraniciach priepustných membrán buniek v orgánoch a uvoľňovaní do krvi, o koncentráciách na prechode chodidlo - detoxikačný prostriedok (obvykle náplasť), alebo ionizovaný roztok vody, teda bariéra krvv tele / náplasť / voda.


3. Efekty detoxikácie


Čo môžeme očakávať od detoxikácie?


Detoxikáciou sa z organizmu odbúravajú škodlivé odpadové látky. Po takejto očiste vaše telo zvyšuje hladinu fyzickej, duševnej a sexuálnej energie, expandovať začína aj vaša kreativita. Cítite sa ako znovuzrodený, ako úplne iný človek. Detoxikácia vám prinesie lepšiu kvalitu života.


4. Kladné účinky detoxikácie


■ chronické dýchacie problémy

■ bolesti hlavy, kĺbov alebo chrbtice

■ nepríjemný telesný zápach, zapáchajúci dych alebo nepríjemný

povlak na jazyku

■ alergie na určité druhy jedla alebo problémy s trávením

■ krehké nechty, psoriáza, akné, nadváha

■ časté pocity únavy

■ plynatosť, hnačky

■ pocity chladu

■ infekcie uší

■ nespavosť

■ kožné ekzémy, plesne, vyrážky, svrbenie, chronické opary

■ zlá pamäť, depresie

■ chronická únava

■ bolesti žalúdka alebo žlčníka

■ astma a bronchitída (najmä u detí)

■ ženské problémy s výtokmi


5. Zloženie a efekty jednotlivých komponentov


Detox náplasti KYOTO obsahujú: Organic Aquarius Mushrooms, Tourmaline, Saururus Chenesis, Achyranthis Radix, Artemisia lwayomogi, Paeoniae Rubrae Radix, Caragana sinica, Siberian Ginseng, Platicodon Grandifloum, Wood Vinegar, Mokcho Powder, Pearl Stone, Mugwort extract, Loquat (Japanese medlar) extract, Tree Essence, Sap from Bamboo and Eucalyptus -Trees.


Turmalín je zdrojom záporných iónov a infračerveného vlnenia.


Mokcho prášok je produktom komplikovanej destilácie dreva s viac ako 800 organickými komponentmi a dôležitými prvkami, pričom tiež vyžaruje infračervené vlnenie.


Organic agaricus mushrooms sú huby, ktoré obsahujú veľa zložiek na posilnenie imunitného systému.


Saurus chinesis je rastlina využívaná v tradičnej čínskej medicíne ako antioxidant. Zaberá proti otravám, chronickej únave a bolestiam svalov.


Achyranthix radix je rastlina účinná proti reumatizmu, proti bolestiam kolien a chrbta. Je účinná aj pri genitálych problémoch, podporuje mikrocirkuláciu, redukuje edémy a reguluje menštruáciu.


Paeoniae Rubrae Radix je kvet podporujúci cirkuláciu krvi. Potláča koliky a črevné ťažkosti. Má silný antibakteriálny účinok.


Siberian Gingseng je rastlina, ktorá účinkuje proti artritíde. Podporuje mikrocirkuláciu krvi, pôsobí prevenčne proti porážke a infarktu, reguluje glykémiu, podporuje metabolizmus, pozitívne vplýva na stav neuropatií.


Artemisia lwayomogi je rastlina účinná pri regenerácii pečene a tráviaceho traktu. Taktiež chráni oči, je preventívnou „chemoterapiou“, potláča karcinogény a vznik nádorových buniek, znižuje cholesterol, normalizuje krvný tlak a imunitu, stimuluje pečeň.


Caragana Sinica je kvet používaný k liečbe neuralgií, artritídy, hypertenzie a vaginitíd. Taktiež je účinnou prevenciou odvápňovania a rednutia kostí.


Platicodon Grandifloum je kvet, používaný v tradičnej čínskej medicíne na liečbu hrdla a pľúc, zápalov a infektov očí, uší a dutín. Nachádza sa v mnohých liekoch proti kašľu.


Mugwort extract je rastlina, tradične používaná v Oriente. Lieči nervozitu a nespavosť, stimuluje pečeň a trávenie. Robí telo „teplým“ bez toho, aby bolo „suché“ v chápaní dávno zaužívanej Čínskej medicíny.


Loquat sú listy a plody rastliny obsahujúce viacero užitočných kyselín a vitamínov A,B,C,B17. V Indii sa nazýva Kráľom bylinnej medicíny.


Pearl powder sa vyrába z vyťažených vápencových minerálov morského pôvodu, vyvrásnených na povrch zo dna mora. Zlepšuje tekutosť prášku a absorpciu náplastí.


Wood vinegar (drevný ocot) je sušený drevný ocot vyrábaný komplikovanou technológiou. Obsahuje viac ako 200 komponentov.Ohrieva telo, vlhčí pokožku, pôsobí antibakteriálne. Technológia výroby a zretia trvá veľmi dlho. Produkt je vysokohodnotným prírodným extraktom, ktorý sa suší.


Tree essence (stromové esencie) majú silný sterilizačný a antiseptický účinok. Napríklad esencia z Eukalyptu je jedna z najsilnejších, nakoľko sa z nej uvoľňuje do vzduchu veľa ozónu. Esencie sú silné svojim antibakteriálnym a antiseptickým účinkom.


6. Ako náplasti fungujú?


Detox náplasti obsahujú prirodzené ingrediencie, ktoré stimulujú akupunktúrne body vďaka kombinovanému účinku sušeného bambusového octu, infračervenej energie vyžarovanej z náplasti a emisie záporných iónov. Táto stimulácia má za následok rozbíjanie molekúl odpadových látok a rozkmit molekúl vody, čo uvoľňuje blokády v cirkulačnom a lymfatickom systéme. Očista alebo detoxikácia prirodzene začína v chodidlách Vašich nôh, ale tam aj končí absorpciou toxínov, ktoré prejdú do náplastí. Primárny efekt detoxikačných náplastí je detoxikácia. Náplasti absorbujú vaše toxíny počas noci. Môžete to vidieť na zmene ich farby. Čím viac toxínov absorbujú, tým sú znečistenejšie. Používaním počas dlhšej doby začnú byť svetlejšie. Pritom sú to stále tie isté náplasti a tie isté chodidlá, ale telo sa už detoxikovalo. To znamená, že toxíny, ktoré sa dali odstrániť sú odstránené. Okrem chodidiel môžete aplikovať náplasti aj na iné časti tela vrátane chrbta, kolien, lakťov a iné., ale najúčinnejšie prebehne detoxikácia cez chodidlá.


7. Inštrukcie na použitie


1. Aplikujte si náplasti pred tým ako idete večer spať. Miesto aplikácie si predtým vyumývajte a osušte uterákom, alebo hygienickou vreckovkou.


2. Zoberte adhezívny plátok a pomaly z neho odstráňte papier. Položte náplasť do stredu lepkavej strany. Náplasť položte na papier tou stranou, na ktorej je nápis „Put adhesive sheet on this side“ a umiestnite náplasť na chodilo nohy alebo inú časť tela. Ak vám to vyhovuje môžete mať počas noci na sebe ponožky.


3. Po 8-10 hodinách náplasť odstráňte. Umyte si miesto kde bola náplasť a utrite ho vlhkým uterákom tak, aby chodidlo, alebo Vami vybraná časť tela nebola lepkavá.


4. Použité náplasti sú tmavozelené alebo sivasté, čo spôsobila absorpcia škodlivých látok z tela, predovšetkým odpadov.


5. Pokračujte v používaní, kým farba nie je svetlejšia a potom používajte 1-2 x týždenne.ODPORÚČANIE pre detoxikačnú kúru: Kokosový olej je to najlepšie pre detoxikáciu tráviaceho ústrojenstva.

Počas mesačnej kúry s detoxikačnými náplasťami Gold Relax alebo Kyoto, odporúčame nasadiť užívanie kokosového oleja. Detoxikačné náplasti vyťahajú toxíny. Kokosový olej vyhubí kandidu a hubovité organizmy žijúce v tráviacom trakte a vyčistí trávenie. Pre detoxikáciu je nutné užívať min.2-3 čajové lyžičky, max. 12 čajových lyžičiek. V prípade, že máte silne namnoženú kandidu sa môže objaviť riedka stolica až hnačka, čo znamená, že kandida sa vyplavuje z tela von. Pokiaľ sa objaví hnačka, znížte dávkovanie. Počas detoxikačnej kúry preto pite veľa vody. Odporúčame obmedziť cukry a karbohydráty. Kokosový olej neužívajte vo večerných hodinách alebo pred spaním. Najlepšie na ráno 2 lyžičky a pokračujte každé 2 hodiny 2 lyžičky. V prípade, že Vám to spôsobuje zdravotné ťažkosti, prerušte užívanie a konzultuje užívanie so svojím lekárom v závislosti od vášho zdravotného stavu. Príliš toxikovaní ľudia znášajú detoxikačnú kúru horšie ako menej toxikovaní, preto by ste si mali dávkovanie určit individuálne podľa vášho subjektívneho pocitu a vedomosti o vašom zdravotnom stave. 2 lyžičky denne môžete užívať každý deň bez toho, že by vám jeho užívanie spôsobovalo problémy. Väčšie dávky sú len pre účel detoxikácie a pod dohľadom lekára. Detoxikácia kokosovým olejom vyčistí tráviaci systém bez vedľajších účinkov. 


 

[removed]// <![CDATA[google_ad_client = "ca-pub-9252277277346801";/* LASEROVÝ EPILÁTOR */google_ad_slot = "7567186860";google_ad_width = 728;google_ad_height = 90;// ]]>[removed][removed][removed]

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.