Panel používateľa

Probiotika Probacin 8x10ampuliek

Probiotika Probacin 8x10ampuliek

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Probiotiká vhodné aj pre malé deti a kojence od 6. mesiaca veku.. Dávkovanie vo forme fľaštičiek. Má príjemnú chuť, takže sa dobre znáša.

12,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Probacin® ATB

Prípravok Probacin® ATB ako jediné na slovenskom trhu obsahuje, unikátnu bakteriálnu spóru Bacillus clausii. Prípravok s obsahom Bacillus clausii je už desiatky rokov v Taliansku registrovaný ako liečivo, na našom trhu je vedený ako výživový doplnok. Túto životaschopnú spóru je vhodné doplnkovo ​​užívať spoločne s antibiotickou terapiou (vysoká odolnosť Bacillus clausii voči širokému spektru antibiotík*).

Probacin® ATB fľaštičky

Výživový doplnok s obsahom životaschopnej spóry Bacillus clausii a prebiotika arabinogalaktánu. Probiotikum vhodné  pri užívaní antibiotík.

Známym a častým nežiaducim účinkom antibiotík je narušenie prirodzenej črevnej mikroflóry, čo môže viesť k tráviacim ťažkostiam. Preto je vhodné, už v rámci antibiotickej terapie, užívať látky, ktoré môžu tejto poruche zabrániť. Tieto látky musia byť odolné voči konkrétnemu antibiotiku, pretože inak by boli v tráviacom systéme zničené rovnako tak, ako spomínaná prirodzená črevná mikroflóra. Ako vyplýva z mnohoročných skúseností najmä talianskych lekárov, spóra Bacillus clausii je schopná tlaku väčšiny antibiotík odolať a prispieva tak k udržaniu prirodzenej črevnej mikroflóry počas užívania antibiotík.

* Tabuľka rezistencií Bacillus clausii na rôzne antibiotiká (Štúdie, z ktorých sme čerpali pri tvorbe antibiogramu, sú na vyžiadanie dostupné v spoločnosti inPHARM.).

Použitie

Fľaštičky boli vyvinuté špeciálne pre deti a pre dospelých, ktorí uprednostňujú tekutú formu prípravkov. Sú veľmi praktické a pre deti chutné. Fľaštička obsahuje jednu dennú dávku.

Pokyny na použitie

  1. Otáčajte uzáverom v smere hodinových ručičiek až do maximálnej možnej pozície. V tejto pozícii dôjde k prepadu prášku z uzáveru do tekutiny pod uzáverom.
  2. Potrepte dobre fľaštičkou (so stále priskrutkovaným uzáverom) kvôli dobrému rozpusteniu prášku.
  3. Odskrutkujte uzáver a vypite obsah fľaštičky.

Odporúčané dávkovanie

Deti od 6 mesiacov veku: 1 fľaštička denne.

Dospelí: 1-2 fľaštičky denne.

Užívať najlepšie nalačno.

Poznámka: Najnižší vek 6 mesiacov, od ktorého je vhodné užívanie Probacin® ATB u detí, bol posúdený a odsúhlasený Pediatrickou spoločnosťou ČLS JEP.

Balenie

8 fľaštičiek po 10 ml s dávkovacím uzáverom. 1 fľaštička = 1 dávka.

Zloženie uzáveru

Spóry  Bacillus clausii MTCC 5472, oxid kremičitý, maltodextrín.

Zloženie fľaštičky

Voda, fruktóza, FiberAid AG (arabinogalaktán) ako prebiotikum, kyselina citrónová, aróma, sorbát draselný.

Upozornenie

Uschovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Zakalenie prípravku nie je na závadu jeho kvality.

O užívaní v tehotenstve a počas dojčenia sa poraďte so svojím lekárom.

EAN: 8594060120409
Značka: Probacin
Veľkosť balenia: 8 x 10 ml
Věk: >6 mes.
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Roztok
Pre: Pre deti
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na trávenie a metabolizmus
Originálny názov: PROBACIN sol 8x10 ml
Doplnková terapia:: Imunita

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.