Panel používateľa

Laserová biolampa s ergonomickým dizajnom Sineriko

Laserová biolampa s ergonomickým dizajnom Sineriko

Hodnotenie produktu: 4.3/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Laserová biolampa s ergonomickým dizajnom

189 € s DPH

299 € s DPH Zľava 110 €

Dostupnosť: Skladom

Laserová biolampa s ergonomickým dizajnom

Laserová biolampa JM302

Studená laserová terapia LLLT je založená na procese absorpcie svetla do buniek. Je to mechanické ošetrenie, ktoré stimuluje prirodzenú energiu vášho tela.Urýchľuje sa proces obnovy buniek a takisto pomáha pri vyplavovaní škodivých látok. Zrýchlený proces zotavenia môže pomôcť zraneniam rýchlejšie sa hojiť a odstrániť bolesť.

Sinoriko laser produkuje červené laserové svetlo s vlnovou dĺžkou 808 nm a 650 nm. 650 nm preniká do plytkých vrtsiev kože a 808 nm preniká aj do hlbších vrstiev a využíva sa pri bolesti kolien, ramien, svalových kŕčov, ako aj projekcií orgánov.

Je to pomocná terapia na zmiernenie bolestí svalov, kĺbov, artritídy, svalových kŕčov, zmiernenie stuhnutosti, zníženie zápalov, podpora relaxácie svalového tkaniva, urýchlenie hojenia rán, akné a dočasné zvýšenie krvného obehu v danej oblasti.

Kontraindikácie:

  • tehotenstvo
  • onkologickí pacienti
  • horúčka
  • pacienti so strojčekom na srdci
  • pacienti s epilepsiou
  • osoby pod 18 rokov
  • osoby nespôsobilé porozumieť návodu na použitie

 

Ako rýchlo dosiahnem ústup bolesti?

Ústup bolesti je veľmi individuálny, u niekoho k ústupu dochádza po pár aplikáciách, u niekoho výrazný ústup nastáva do 3 týždňov. 3-týždňová aplikácia je potrebná. Pokiaľ došlo k ústupu bolesti takmer okamžite, pokračujte v aplikáciách ďalej. 

Pokiaľ máte predpísanú liečbu lekárom, pokračujte v nej naďalej. V pohodlí domova používajte biolampu maximálne 3-krát denne.

Upozornenie: Počas aplikácie noste ochranné okuliare. 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.