Panel používateľa

Kingray Profi laserový prístroj (ožarovanie krvi cez zápästie + vnútronosovo, lokálne ožarovanie akupunktúrnych bodov)

Kingray Profi laserový prístroj (ožarovanie krvi cez zápästie + vnútronosovo, lokálne ožarovanie akupunktúrnych bodov)

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Aplikácia v pohodlí domova.

820 € s DPH

880 € s DPH Zľava 60 €

Dostupnosť: Skladom

Laserový Prístroj Kingray Profi je určený na transkutánnu-vonkajšie ožarovanie:

1. krvi cez cievy na zápästí (úprava krvnej reológie)

2. lokálne ožarovanie bolestivých miest ( laserová biolampa)

3. lokálne ožarovanie akupunktúrnych bodov (laserová akupunktúra)

Zlepšené vlastnosti krvi

Prístroj je určený na laserovú akupunktúru akupunktúrnych bodov. Počas aplikácie svetlo ovplyvňuje tkanivá v ožiarenej oblasti, nervové zakončenia a krv tečúcu v ožiarenej oblasti.

Pomáha pri srdcovocievnych a mozgovocievnych ochoreniach (2 aplikácie: cez nosovú dutinu a cez zápästie)

Prístroj je určený na intranazálnu alebo transkutánnu stimuláciu nervov a ožarovanie krvi. Intranazálne aplikácie v nose alebo transkutánna aplikácia na vnútornej strane zápästia môžu ovplyvniť reologické vlastnosti krvi, viskozitu krvi, profil lipidov, kardiovaskulárne a cerebrovaskulárne poruchy kvôli vysokému prietoku krvi v ožiarených oblastiach. Akupunktúrne body v ožiarenej oblasti, buď v nose alebo v zápästí, sú počas aplikácie dobre stimulované.

Úľava od bolesti

Prístroj sa môže použiť aj na ožarovanie akupunktúrnych bodov v rôznych častiach tela, zvyčajne na úľavu od bolesti. Správna poloha akupunktúrnych bodov je k dispozícii v literatúre. Zariadenie sa môže použiť na ožarovanie rán alebo lézií na povrchu pokožky alebo v ústach. Prístroj sa dá použiť na bolestivé miesta ako sú kolená, bedrové kĺby, bolestivé svaly alebo na projekciu orgánov, ktorý chcete energizovať alebo stimulovať na povrchu tela, napríklad pankreasu, pečene, obličiek atď. , Prístroj môže podporiť celkové dobré zdravie, pretože rozsah možných variantov aplikácie je široký.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.