Panel používateľa

Adelle Davis Lipozomálny vitamín C 200ml

Adelle Davis Lipozomálny vitamín C 200ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Lipozomálna forma má najvyššiu vstrebateľnosť vitamínu C spomedzi ostatných foriem vitamínu C. Produkt bez konzervantov, ochucovadiel a iných prísad.Obsahuje vitamín C vo forme kyseliny L-askorbovej, geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín a destilovanú vodu.Registrované na Úrade verejného zdravotníctva SR

16 € s DPH

20 € s DPH Zľava 4 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Adelle Davis

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Vitamín C je látka, bez ktorej naše telo nedokáže normálne fungovať, ale nedokáže si ho samo vytvoriť. Zdrojom vitamínu C sú naše potraviny alebo výživové doplnky. Najväčším nedostatkom klasických foriem vitamínu C ako sú tabletky, prášky alebo nápoje je, že sa prevažná časť vitamínu C znehodnotí už v tráviacom trakte a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba zlomok množstva uvedeného na obale výživového doplnku.

Lipozmálny vitamín C má na rozdiel od klasických foriem až 6 krát vyššiu vstrebateľnosť v porovnaní s inými formami vitamínu C. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými nanobublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup dovnútra buniek. Výsledkom je takmer 100%-né vstrebanie vitamínu C do krvného obehu a následne takmer 100%-ný prestup do buniek ľudského tela vrátane imunitných buniek.

Produkt je bez konzervantov, ochucovadiel a iných prísad. Obsahuje iba vitamín C farmaceutickej kvality vo forme kyseliny L-askorbovej, geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín a destilovanú vodu.

Unikátnosť lipozomálneho vitamínu C:

  • Trojitý antioxidačný účinok
  • Podporuje imunitu a urýchľuje tvorbu enzýmov potrebných k správnej funkcii endokrinného systému
  • Synergia vitamínu C a lecitínu – súbežne urýchľuje a zefektívňuje látkovú premenu mikroživín rozpustných vo vode

 ETIKETA

NÁZOV: Lipozomálny vitamín C

Doplnok výživy. 

Nezaťažuje žalúdok.

100% VEGAN – 100% bez lepku – 100% BEZ GMO

Zloženie: demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín, kyselina L-askorobová, askorbát sodný, sorbát draselný

Vstrebateľnosť: Výrobca na etikete uvádza vstrebateľnosť vyššiu ako v prípade injekčného vitamínu C a kapsulového resp. tabletového vitamínu C.

Výživové hodnoty: Denná dávka 2x 1 čajová lyžička (2x5ml)

Vitamín C 1000mg – 1250%*

Lecitín slnečnicový – 1050mg – 0%*

*referenčná výživová hodnota 

Dávkovanie: 2x denne 1 čajová lyžička 

Skladovanie: Uchovajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 30 dní u uchovávajte po otvorení v chladničke.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnúť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Prehlásenie o alergénoch: Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok. 

Výrobca: Adelle Davis s.r.o.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách

Doplnková terapia:: Lipozomálny vitamín C

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.