Panel používateľa

Biolampa Biogene III stolová, s vysokým výkonom, polohovateľná, 2 farby

Biolampa Biogene III stolová, s vysokým výkonom, polohovateľná, 2 farby

Hodnotenie produktu: 4.63/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Biolampa Biogene III - polarizované svetlo s vysokým výkonom.

129 € s DPH

199 € s DPH Zľava 70 €

Dostupnosť: Skladom

Biolampa Biogene III 

Výhody:

  • 2 rôzne farby s odlišnými účinkami súčasne
  • Vysoký výkon a silné účinky svetla

Biolampa Biogene III - Pomôžte si svetlom!

Vyskúšajte vynikajúce účinky svetla, ktoré ľudia využívali už od pradávna.Špecifikácia

Špecifikácia 

Názov: biolampa Biogene

Model: BIOgene III

Typ: LED fototerapeutická biolampa

Svetlo:  LED svetlo 2 rozličných diód (modrá, červená) s polarizáciou svetla

Nabíjanie a zdroj napätia: sieťové napatie 240V

Vstupné napätie: 100-240V 50/60Hz

Vlnové dĺžky  hlavíc a optický výkon svetla na úrovni čela prístroja v základnom prevedení prístroja( bez nasadených optických prvkov na čele prístroja):

-       Modrá farba svetla: 460nm, 3000 mW pred polarizáciou

-       Červená farba svetla: 623-660nm, 9000 mW  pred polarizáciou

- Výstupný výkon po polarizácii je 6000mW-  teda 6W

Ako biolampa funguje?

Svetlo sa vyznačuje blahodarnými účinkami na ľudské bunky, ktoré sa dosahujú ožarovaním živých tkanív svetlom. To aktivuje procesy k rýchlejšiemu zotaveniu tkanív poškodených rôznymi vplyvmi. Svetlo z biolampy sa vyvíjalo od jednoduchého LED prístroja po účelovo navrhnutý a premyslený prístroj s výrobou polarizovaného svetla so širokými možnosťami využitia.

Biolampa má analgetické účinky (zmierňuje bolesť), protizápalové účinky (napr. zlepšuje odtok lymfy, aktivizuje imunitu) či biostimulačné účinky (reálna náprava a obnova poškodených tkanív a systémov).

Prístroj nepoužívajte v tehotenstve, v oblasti štítnej žľazy, ak užívate lieky spôsobujúce fotocitlivosť či u osôb s epilepsiou. Aplikáciu na deťoch vykonávajte len pri sprievode dospelej osoby. 

2 vlnové dĺžky

Modré svetlo (vlnová dĺžka 460 nm)

Používa sa na dezinfekciu, na podporu liečby akné, otvorených rán a pod. Toto použitie súvisí s jeho schopnosťou zabíjať niektoré baktérie prostredníctvom voľných radikálov, ktoré sa uvoľnia v ich štruktúre, nakoľko baktérie sa vyznačujú slabou ochranou voči voľným radikálom.

Tento druh svetla sa uplatňuje najmä v kozmetike, kde pomáha pri redukcii akné vďaka svojim dezinfekčným účinkom a znižuje tiež množstvo mazu na pokožke. Modré svetlo stimuluje uvoľňovanie NO v bunkách a v cievach to vedie i vazodilatácii – uvoľneniu ciev.

Červené svetlo (vlnová dĺžka 630-660 nm)

Tento druh viditeľného svetla preniká najhlbšie, ožaruje veľký objem buniek v oblasti jeho aplikácie a dodáva bunkám energiu, absorbciou v komponentoch v bunkách, ktoré sú zodpovedné za výrobu energie . Princípom je absorpcia červeného svetla v enzýme cytochróm C oxidáza, čím sa aktivuje zvýšená tvorba energie v bunkách uložená vo väzbách ATP molekúl.

Tento druh svetla napomáha zvyšovaniu produkcie kolagénu v pokožke, aktivuje opravné mechanizmy, stimuluje bunky fibroblastov a rast buniek.  Znižuje tiež priľnavosť krvných doštičiek (trombocytov) a ich agregáciu, uvoľňuje erytrocyty zo zhlukov, čím je umožnená väzba väčšieho počtu molekúl kyslíka na ich povrchu, aktivuje tvorbu T-lymfocytov, čím sa podieľa na normalizácii imunity.

Vedecké práce dokázali, že polarizované svetlo má na ľudský organizmus efekt: • stimulačný, • protizápalový  • protibolestiv!

Prístroj nepoužívajte:

  • V oblasti štítnej žľazy alebo ak užívatete lieky spôsobujúce fotocitlivosť
  • Ak máte onkologické ochorenie a v tehotenstve 
  • Aplikácie na deťoch vykonávajte len v prítomnosti dospelej osoby
  • Používajte vždy ochranné okuliare, alebo si zakryte  oči počas používania, alebo počas aplikácie v blízkosti očí,  alebo prístroj aplikujte so zatvorenými očami alebo v priamom kontakte s pokožkou v oblasti okolo očí, tak aby ste sa vyhli nasvieteniu do očí aj z odrazeného svetla.

Táto biolampa patrí k najvýkonnejším biolampám na trhu.

Biolampa je vhodná pre ľudí, ale aj pre domáce zvieratká!

Psík na obrázku po operácii nádoru na chvoste si stehy roztrhal a nebolo mu možné otvorenú ranu opäť zašiť. Preto sa aplikovalo svetlo Biogene III., aby sa rana opäť zacelila. Pravidelné ožarovanie svetlom biolampy Biogene III niekoľkokrát denne urýchlil hojenie a niekoľko centimetrov hlboká otvorená rana sa po necelom mesiaci úplne uzavrela. Čo je pri otvorených ranách naozaj úspech, pretože sa hoja mesiace a veľmi ťažko, lebo ide o komplikovaný biologický proces. Biolampy sú vynikajúcim pomocníkom pri hojení otvorených rán. 

biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany  biolampa a otvorené rany

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.