Kordyceps 100 kps x 500mg 2 balenia + 1 balenie ZDARMA

Kordyceps 100 kps x 500mg 2 balenia + 1 balenie ZDARMA

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Akcia: 2+1 zdarma platí do odvolania!

64 € s DPH

147 € s DPH Zľava 83 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Kingray

Kordyceps Sinesis Mycelium (kapsuly), 500mg x 100 kps 

Výživový doplnok 

Zloženie: prášok fermentovanej huby Kordyceps Sinesis Mycélium 

Prídavné látky: adenoisín max.0.2%, polysacharidy max.10% 

Odporúčané dávkovanie: 1 kps denne 

Použitie: Kapsule zapiť dostatočným množstvom vody. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, pri teplote od 10°C do 25° C, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Pred použitím, ak máte alebo ste mali zdravotné problémy, alebo užívate lieky, použitie kordycepsu konzultujte s lekárom. Prestaňte doplnok používať ak sa vyskytne akákoĺvek negatívna reakcia, porucha spánku, nervozita, búšenie srdca, zažívacie ťaźkosti alebo únava. 

Schválené Úradom Verejného Zdravotníctva SR, číslo: OHVBPKV/5738/2010/Ht 

Nutričné hodnoty 

Kordyceps Sinesis Mycelium 500mg

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.