Panel používateľa

Jednostupňový chrómový vodný filter na pitnú vodu 4000L

Jednostupňový chrómový vodný filter na pitnú vodu 4000L

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Jednostupňový digitálny chrómový vodný filter na pitnú vodu na 4000 litrov (jedinečná cena s digitálnym LCD displejom pre ukazovanie počtu pretečených litrov)

99 € s DPH

199 € s DPH Zľava 100 €

Dostupnosť: Skladom

Chceli by ste z vodovodu piť čistejšiu vodu? Jednostupňový digitálny chrómový vodný filter na pitnú vodu Vám to jednoducho umožní. 

DIGITAL WATER FILTER

Špecifikácia:

Obsahuje nasledovný filter:

  • 5 mikrónový uhlíkový blokový filter, odstraňuje zápach, chlór, chemikálie a baktérie a iné organizmy

Kapacita 4000l

Digi Chrome je inovatívny pultový vodný filter s pokročilým výkonným monitorom, ktorý ukazuje množstvo pretečenej vody a životnosť filtra. Keď tečie voda cez systém, systém sa automaticky zapne. Po vypnutí vody filter sa vypne do 10 sekúnd, aby sa predĺžila životnosť batérií. 

Inštalácia je jednoduchá. Montuje sa na bateriu na ventil, čo sa davá namiesto perlátora, ale  tento filter má na sebe namontovanú chromovú trubku, z ktorej vyteká voda.

Výhody:

  • lepšia kvalita vody, ktorá cez filter prechádza
  • jednoduchá inštalácia
  • najnižšia cena

Denne vypijete 2-3L vody. Záleží na tom, akú vodu pijete. Kvalita vody ovplyvňuje vaše zdravie. Vyrobte si zdraviu vodu z pitnej vody z vodovodu pre celú rodinu rýchlo a ľahko. 

Keď vypijete denne 4litre takto upravenej vody, 4000 litrov prefiltrujete za 2-3 roky. Nemusíte kupovať vody z obchodu a kvalitnú vodu si vyrobíte doma sami. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.