Omladzujúca fotónová maska - kozmetický prístroj s 3 farbami (145ks pre každú vlnovú dĺžku / celkom prístroj obsahuje 435ks špeciálnych biogenetických diód)

Omladzujúca fotónová maska - kozmetický prístroj s 3 farbami (145ks pre každú vlnovú dĺžku / celkom prístroj obsahuje 435ks špeciálnych biogenetických diód)

Hodnotenie produktu: 3.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA: Fotónová maska prináša 3 druhy vlnových dĺžok: modré, červené a zelené svetlo. Počas použitia je možné nastaviť intenzitu svetla od 1 do 10 a dĺžku aplikácie max 50 minút, ktoré sa nastavujú ovládačom.

499 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Pri kúpe high-tech fotónovej masky získavate 8 účinkov v jednom. Fotónová maska obsahuje biogenetické LED diódy, ich životnosť je 10 rokov, s úzkym pásmom vyžarovania okolo hlavnej vlnovej dĺžky +/-10nm. Produkované svetlo nevyžaruje teplo, pretože maska používa studené LED svetlo (svetlo sa mení na teplo iba nepatrne, rozhodujúce sú foto-bio-stimulatívne účinky) a neemituje žiadne UV žiarenie. Fotónová maska je napájaná z adaptéra, ktorý produkuje bezpečné napätie pre napájanie LED diód. Ako kozmetický prístroj je vhodná pre dospelých a je určená na ošetrovanie pokožky na tvári fotónovou terapiou troma farbami svetla.

8V1

  • oddialenie starnutia pleti
  • redukovanie akné
  • zlepšenie vypnutia povrchu pleti
  • redukovanie očervenania pleti
  • revitalizácia pokožky
  • upokojenie pleti
  • regenerácia buniek
  • spevnenie pleti do hĺbky

Fotónová maska prináša 3 druhy vlnových dĺžok: modré, červené a zelené svetlo. Počas použitia je možné nastaviť intenzitu svetla od 1 do 10 a dĺžku aplikácie max 50 minút, ktoré sa nastavujú ovládačom.

Balenie obsahuje: fotónová maska 3 farieb, adaptér, ovládač, krabica

fotónová maska

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.