Hydratačný krém organický Wellmaxx Organics s argánovým olejom 50ml

Hydratačný krém organický Wellmaxx Organics s argánovým olejom 50ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tento hydratačný organický krém dodáva pleti potrebnú hydratáciu a zvlhčenie počas 24 hodín.

32 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Wellmaxx

Hydratačný krém organický Wellmaxx Organics s argánovým olejom obsahuje len prírodné oleje z ekologického poľnohospodárstva.

Aplikujte na vyčistenú pleť ráno a večer.

Obsahuje Argánový olej, hydrosystém Aquaxyl, kyselina hyalurónova, olivový olej, mandlový olej, bambucké maslo, vitamín E

Nový komentár

* (Povinné)

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.