Späť

Stratégia proti vráskam Pro-Retinol s kyselinou hyaluronovou

Pridané: 25.3.2015 10:08:45 Počet zobrazení: 3316

25 Marec 2015

Pomocou prípravku DEVEE RETINOL sa podarilo poskytnúť pokožke optimálnu kombináciu účinných látok Pro-Retinol a kyseliny hyalurónovej.

Stratégia proti vráskam Pro-Retinol s kyselinou hyaluronovou

Pro-Retinol je efektívna účinná látka s vysokým potenciálom pre Anti-Aging. Ak je zapracovaný do vysokohodnotnej účinnej kozmetiky, pomáha zvyšovať syntézu kolagénu a podporuje obnovovanie pokožky. Účinok Retinolu znižuje viditeľnosť vrások a čiar. Pokožka znovu nadobudne mladistvý a svieži vzhľad.

DEVEE Retinol kyselina hyaluronováČistý Retinol je najsilnejšou formou vitamínu A, dôležitého pre rast a funkciu buniek pokožky. Táto účinná látka sa už dlho považuje za „vynikajúci prípravok proti vráskam", ale až pomocou novšieho výskumu dokážeme jeho potenciál efektívne využívať.

Retinol veľmi citlivo reaguje na svetlo, teplo, alebo kyslík a vo vyšších koncentráciách môže pokožku dráždiť. Ale jeho účinok sa rozvíja ako v prípade prípravku DEVEE RETINOL VITANOL® Bio-Komplex až priamo pri nanesení produktov na pokožku, pokožke poskytuje presne toľko Retinolu, koľko potrebuje. Tým sa zabráni dráždeniu pokožky. Ak má pokožka nedostatok vitamínu A, fibroblasty sa čoraz viac zmršťujú. Ak však dostanú stimuláciu zvonku, pokračujú vo svojej aktivite, takže sa už dokonca ochabnuté bunky dokážu zotaviť. Začnú opäť vytvárať nový kolagén.

Kombinácia pro-Retinol + kyselina hyalurónová

Osobitný bonus vzniká z kombinácie oboch účinných látok. Vďaka Pro- Retinolu sa stabilizuje pokožka, ktorá sa stenčila prirodzeným procesom starnutia a v dôsledku pôsobenia škodlivého ultrafialového žiarenia a opäť je schopná vstrebávať cennú vlhkosť. Aj pri DEVEE RETINOLe vytvára – ako pri všetkých výrobkoch DEVEE - kombinácia z vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej optimálny základ vlhkosti pre intenzívne prevlhčenie pokožky. Hospodárenie s vlhkosťou je regulované a viazanie vlhkosti zabezpečuje vyšší objem a zlepšené vyžarovanie.

Preukázatelný účinok:

DEVEE vo svojej prémiovej sérii starostlivosti o pokožku RETINOL využíva inovatívny systém transportu látok. Tento rafinovaný systém uvoľňuje cenný vitamín A až na pokožke. Tým sa nestráca nič z jeho hodnotnej sily. Preukazujú to výsledky testov použitého prípravku VITANOL® Bio-Komplex, ktorý dáva látkovej výmene buniek pokožky tri merateľné impulzy:

1. Osobitne výrazná je syntéza nového kolagénu I – stimulácia poskytuje zvýšenie o +201%*.

2. Podporné vlákna väziva môžu byť napádané enzýmami, ktoré štiepia bielkoviny, lebo odbúravajú kolagén I a III – tento proces, iniciovaný ultrafialovým žiarením, sa dá znížiť o -85 %*.

3. Vlastnosti spomaľujúce tvorbu vrások sa preukazujú u 80 % testovaných osôb po 28-dňovej aplikácii ráno a večer znížením

• počtu vrások o -19%**

• dĺžky vrások o -22%**

• povrchových vrások o -16%**.

* štúdia in vitro spoločnosti Silab Laboratoires pri percentuálne rovnakom použití prípravku VITANOL® Bio ako je v prípravku DEVEE® RETINOL

** štúdia in vivo spoločnosti Silab Laboratoires v teste spokojnosti so vzorkou 21 žien, priemerného veku 54 rokov +/- 9 rokov

Magická štvorka

K aktívnej a rozsiahlej starostlivosti na každý deň DEVEE odporúča štyri úžasne hodvábne výrobky: denné a nočné ošetrenie, sérum na intenzívnu starostlivosť a na citlivé partie okolo očí špeciálny očný krém.

Osobitný účinok prípravku DEVEE RETINOL podporuje jemná vôňa. Kvetinová vôňa s ružou a jazmínom uvoľňuje, ovocná pomarančová a ďalšie citrusové sprostredkujú čerstvosť, vôňa santalového dreva a vetiverie podporujú pocit pohody jemných textúr.

Devee Retinol s kyselinou hyaluronovou v našej ponuke.

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.