Panel používateľa
Späť

Potrebujete detoxikáciu?

Pridané: 9.9.2014 10:23:16 Počet zobrazení: 2454

09 September 2014

Detoxikácia organizmu je rovnako dôležitá, ako „upratovanie" priestoru, v ktorom bývate. Ľudské telo tiež potrebuje očistný proces.

Potrebujete detoxikáciu?

Detoxikácia organizmu je rovnako dôležitá, ako „upratovanie" priestoru, v ktorom bývate. Ľudské telo tiež potrebuje očistný proces.

Potrebujete detoxikáciu?

detoxikacny pristrojOdpovede na nasledujúce otázky Vám to odhalia. Pokiaľ na nasledujúce otázky odpoviete viac ako trikrát „kladne", odporúčame detoxikačný proces.

Cítite sa vyčerpaný?
Máte pocity slabšej koncentrácie a zhoršuje sa Vám pamäť?
Pijete kávu a sladké nápoje?
Konzumujete cukor, vyprážané jedlá, hotové jedlá alebo jedlá obsahujúce veľa tukov?
Máte nepravidelnú stolicu?
Cítite sa po jedle malátne a ospalo?
Trpíte nadváhou?
Cvičíte menej ako raz denne?
Trpíte kožnými infekciami alebo kožnými alergiami?
Trpíte reumatickou bolesťou alebo artritídou?
Trpíte častými bolesťami hlavy?
Žijete v ovzduší znečistenom prostredí?
Trpíte depresiami?
Fajčíte?

10 dôvodov, prečo sa detoxikovať.

detoxikácia kože1. Vylúčenie toxínov.

2. Prevencia chronických ochorení.

3. Posilnenie imunity.

4. Zníženie hmotnosti.

5. Oddialenie procesu starnutia.

6. Zlepšenie kvality života.

7. Nárast energie.

8. Zlepšenie kvality kože.

9. Zlepšenie mentálnej a emocionálnej stability.

10. Zlepšenie funkcii systémov v celom tele.

Prečo je nutné detoxikovať organizmus a prečo detoxikácia prospieva nášmu zdraviu?

Termín detoxikácia znamená očistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Keďže príčinou takmer všetkých chorôb a zlého zdravia sú práve toxíny a infekčné elementy, detoxikácia predstavuje veľmi dôležitý proces očistenia organizmu. Je to proces, ktorý často krát odstraňuje príčinu – podstatu ochorenia.

Zvýšená toxicita prostredia?

V súčasnosti sme všetci vystavovaní vplyvu škodlivých látok na naše zdravie. Je to výsledok rýchleho napredovania doby. Chemický priemysel, jeho produkty a odpadové látky vypúšťané do vody či ovzdušia, chemické prísady v našom jedle, ťažké kovy či zvyšky rôznych liekov užívaných v čoraz väčších množstvách sa neustále hromadia v ľudskom tele oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Každý orgán ľudského tela je zasiahnutý ich vplyvom, a podľa doby trvania ich vplyvu a veľkosti absorbovaných dávok dochádza k zhoršovaniu zdravotného stavu až po poškodenie tkanív. Okrem týchto elementov ku zlému stavu organizmu prispievajú zlá životospráva, nedostatok pohybu, zlá kvalita jedál, jeho prípravy, postrekovaná zelenina a ovocie, nedostatok vitamínov, stres, pracovné vypätie, fajčenie, pitie alkoholu a kofeínových nápojov atď.

V súčasnosti chemický priemysel vyrába také množstvo chemických produktov, že niektorí si ani neuvedomujú ich prítomnosť. Či to vnímame alebo nie, tieto chemické látky si vždy nájdu cestu do nášho tela. Viac ako 2 milióny syntetických substancií je známych v súčasnosti, 25 000 ich pribúda každým rokom a viac ako 30 000 je tvorených priemyselnou výrobou.

Detoxikácia sa robí obvykle cez oblasť chodidiel, kde sa nachádza veľké množstvo potných žliaz, akupunktúrnych bodov. Cez pokles koncentrácie škodlivín v krvi sa štartuje proces nastolenia rovnováhy medzi krvou a orgánmi a postupné poklesy koncentrácií v krvi vyvolávajú postupné uvoľňovanie škodlivín z orgánov a tkanív. Preto detoxikácia trvá dlho a je to hra o koncentráciách na hraniciach priepustných memrán buniek v orgánoch a uvoľňovaní do krvi, koncentráciach na prechode chodidlo - detoxikačný prostriedok teda obvykle náplasť alebo ionizovný roztok vody, teda bariéra pokožka oddeľuje krv v tele od náplasťi / voda. Spojenie funguje cez potné a mazové žľazy. Kontakt na meridiány stimuluje zakončenia nervových dráh v stimulovanej oblasti a tak sa prenáša informácia o stimulácii do tela.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.