Späť

Kyselina hyaluronová

Pridané: 20.1.2015 11:01:27 Počet zobrazení: 4661

20 Január 2015

Kyselina hyaluronová - fontána mladosti. Kozmetika, ktorá obsahuje kyselinu hyaluronovú je vhodná aj pre mladšie ročníky 25-30+.

kyselina hyalurnovaChcete vyzerať mladšie a sviežejšie? Kyselina hyaluronová - fontána mladosti v tej najdokonalejšej podobe.

Ako si vybrať správny prípravok s kyselinou hyaluronovou?

kyselina hyaluronova1. Pýtajte sa predajcu na zloženie výrobku. INCI označovanie platné v EU zoraďuje ingrediencie v zostupnom poradí podľa obsahu. V prípade hyaluronového gélu alebo koncentrátu by mala byť na prvom mieste voda a na druhom mieste kyselina hyaluronová. V prípade krémov to neplatí. Nekupujte si výrobok, ktorý na stránke neuvádza zloženie. Nekupujte si výrobok deklarujúci v zložení čistú kyselinu hyaluronovú. Čistá kyselina hyaluronová je prášok. Gélom sa stáva po kontakte s vodou. 

2. Pýtajte sa predajcu na kvalitu hyaluronu sodného a jeho štruktúru. Optimálna kombinácia zmesi vysoko- a nízko-molekulárneho hyaluronu sodného dokonale hydratuje a spevní vašu pokožku. V prípade, že výrobok obsahuje len vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronu sodného pokožka nie je optimálne hydratovaná. Pre dlhodobý efekt a najlepšie prinikanie do najhlbších vrstiev pokožky je jeho kombinácia a kvalita kľúčová.

3. Všimnite si cenu a množstvo. Veľké balenie v nízkej cene je podozrivé. Preštudujte si zloženie. Vyskúšajte predajné vzorky a presvedčte sa o kvalite. 

4. Preverte si výrobcu. Vsaďte na firmu, ktorá ma za sebou dlhoročnú tradíciu v oblasti kozmetiky. 

Čo je kyselina hyaluronová?

1. Čo je hyaluronan sodný?

Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) je telu vlastná látka, ktorá optimálnym spôsobom viaže vlhkosť. Vysoko efektívny účinok tejto látky sa využíva pri aplikáciách v medicínskej a kozmetickej praxi.

2. Aký gél je hodnotný?

Gél sa musí vyznačovať vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej. Hodnotný gél je veľmi efektívny pri redukcii a odstraňovaní vrások i známok starnutia. Vysoký podiel tejto látky robí gél hodnotným.

INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) je medzinárodné označenie pre deklarovanie prísad na obaloch kozmetických produktov, ktoré preukazuje obsah látok podľa ich koncentrácie v klesajúcom poradí. Pretože sa jedná o gél, tak „aqua" musí stáť na prvom mieste. Kyselina hyaluronová (ako hyaluronan sodný) by mala byť na druhej pozícii. To dokazuje mimoriadne vysokú koncentráciu tejto veľmi hodnotnej látky.

Hyaluronový gél je vyvinutý špeciálne pre starostlivosť a ošetrovanie tváre, krku a dekoltu. Kyselina hyaluronová nielen udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale taktiež účinne podnecuje opätovnú tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne sviežejší a mladší vzhľad pokožky.

3. Aké má gél s kyselinou hyaluronovou účinky?

■ Pleť vyzerá oddýchnutá a mladšia.
■ Redukcia hĺbky vrások je viditeľná.
■ Prísun vlhkosti
■ Stimuluje sa vytváranie kolagénu a elastínu

Neviete si vybrať správny produkt?

Porovnajme si dva gély od značiek Wellmaxx a Devee. 

Pozrime sa na ne bližšie:

devee kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová od Devee má tieto prednosti: preniká do pokožky hlboko, vysoká koncentrácia kyseliny hyaluronovej v správnom pomere nízko a vysokomolekulárnej kyseliny HA, produkty obohatené aj o iné účinné látky,  gél a sérum pleť okamžite vypnú a krém ju dokonale hydratuje, široký výber - gél, krém, sérum, očný krém, ampulky pre okamžitý výsledok a telové mlieko. 

 

wellmaxx kyselina hyaluronováKyselina hyaluronová od Wellmaxxu má tieto prednosti: krásne voňavá rada obohatená aj o iné účinné látky, testovaná v kozmetických salónoch v Nemecku s výbornými výsledkami, najširšia kozmetická rada na trhu - gél, fluid pre 24 hodín, krém Absolute rich, očný gél, pleťová maska, sérum Collagen Booster, 4 druhy ampuliek (vápnik, aloe vera, kmeňové bunky, morský hodváb) enzýmatický píling. Najobľúbenejší a najlepši je sérum Collagen Booster, pretože po nanesení na pleť je pleť na dotyk ako hodváb.

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.