Späť

Kurkumín, serrapeptáza – sú podporou liečby a prevencie rakoviny a iných nevyliečiteľných ochorení?

Pridané: 19.10.2016 12:42:42 Počet zobrazení: 16322

19 Október 2016

Kurkumín a serrapeptáza – dve úžastné látky, ktoré spolu dokážu divy.


KurkumínKurkumín

Zistilo sa, že kurkumín, nie kurkuma (kurkuma je korenie) je vynikajúci prostriedok pre liečbu a prevenciu rakoviny. Toto tvrdenie je podložené mnohými klinickými testami. Mnohé výživové doplnky kurkumínu obsahujú piperín, ktorý zvýši účinok kurkumínu, pokiaľ ide o menej kvalitný kurkumín. Ale načo pridávať piperín, keď je možné mať v doplnku kvalitný čistý kurkumín? Kvalitný kurkumín žiaden piperín pridávať nepotrebuje. 

Serrapeptáza

Serapeptáza dokáže urýchliť rekonvalescenciu – viac ako o 50 percent. Tvrdenie je taktiež podložené klinickými testami.

serrapeptázaKurkumín + Serrapeptáza

Ale neexistujú klinické testy, ktoré kombinujú serrapeptázu a kurkumín. John Osborne je liečiteľ a naturopat s 35 ročnou praxou a stojí za značkou Home Cures. Kurkumín a serrapeptáza sú v jeho portfóliu už 10 rokov. Počas jeho nadobudnutých skúseností s týmito výživovými doplnkami zistil, že kvalitná serrapeptáza v kombinácií s kurkumínom 99 TM dokáže urýchliť rekonvalescenciu v liečbe rakoviny. Serrapeptáza "konzumuje" odumreté tkanivá v tele. Kurkumín dokáže zabiť rakovinové bunky a serrapeptáza ich dokáže z tela odstrániť, keďže konzumuje odumreté tkanivá. Týmto sa skracuje dĺžka rekonvalescencie. John Osborne odporúča svojim pacientom kombináciu serrapeptázy a kurkumínu  a tí, ktorí kombináciu vyskúšali, dosiahli rýchlejšie zlepšenie zdravotného stavu. John Osborne je presvedčený, že to synergicky teda dohromady funguje predovšetkým na základe spätnej väzby, ktorú má  od svojich pacientov. John Osborne verí, že príde čas, keď sa to podloží aj klinickými testami. Ale to je pomalý vývoj. Príde mu to logické a keď si uvedomíme, že pár kapsúl kurkumínu stojí menej ako konzumácia cigariet a alkoholu, a konzumovaním kurkumínu sa výrazne znižuje riziko vzniku a rozvoja závažných ochorení, tak prečo ho neužívať ako prevenciu. Pridajte serrapeptázu ku kurkumínu a zbavte sa aj odpadov, ktoré v tele nemajú čo hľadať.  

Kto je John Osborne?

John Osborne je liečiteľ a naturopat s 35 ročnou praxou a stojí za značkou Home Cures. Pri kontakte s pacientom sa snaží prísť na „koreň“ ochorenia, hľadá príčinu a nelieči príznaky. John Osborne používa fototerapiu, aromaterapiu a homeoterapiu (homeopatiká). John Osborne nie je lekár, preto sa nepokúša diagnostikovať pacientov, ale spolupracuje s významnými autoritami vo svete pre nachádzanie prírodných spôsobov, ktoré pomáhajú pri liečbe závažných ochorení.

Odporúčame: 

Home Cures serrapeptázu 80 000 IU (min 40mg) alebo 120 000 IU (min.60mg) od Johna Osborna

Home Cures kurkumín 99 TM, čistota 99.7 % od Johna Osborna

NAJPREDÁVANEJŠIE: Akcia: Home Cures balíček serrapeptáza 120 000 IU (min.60mg) 90 kps + kurkumin 99 TM 400mg 90kps

Upozornenie: Výživové doplnky Home Cures sú určené pre zlepšenie zdravia. Sú to výživové doplnky, nie lieky. V prípade závažných ochorení konzultujte užívanie serrapeptázy a kurkumínu so svojim lekárom. 

Na záver

Liečba rakoviny je téma, ktorá je citlivá. Netvrdíme, že je to liek na rakovinu. Liečba rakoviny patrí do rúk lekárov - onkológov. Niektorí onkologickí pacienti sa zveria do rúk lekárov, niektorí vsadia na prírodnú medicínu alebo sa vložia do rúk liečiteľov. Je to každého individuálne osobné rozhodnutie.  Preto serrapeptázu a kurkumín vnímajte skôr ako prostriedky pre zlepšenie zdravia, nie ako zázraky, ktoré dokážu vyliečiť tisíce ochorení. 

Zdroj:

https://soulfully-connecting.com/curcumin99tm-is-the-best-cancer-cure/

https://soulfully-connecting.com/how-can-serrapeptase-help-cure-cancer/

john osborne 

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.