Panel používateľa

Biolampa s kolorterapiou + blízko infračervená terapia svetlom

Pridané: 28.12.2019 12:10:58 Počet zobrazení: 8458

28 December 2019

Za záver roka sme vám priniesli vylepšenú biolampu Stimlight, ktorá je doplnená o infračervené svetlo. Biolampa má vysokú účinnosť a je cenovo dostupná. Naše patentované riešenie kombinuje polarizáciu, speciálne diódy, zrkadlovú technológiu a najnovšie riešenie obsahuje infračervenú hlavicu, ktorá svojou hĺbkou prieniku cez tkanivá dokáže stimulovať oblasti, ktoré doposiaľ nebolo možné ovplyvňovať.

Biolampa s kolorterapiou + blízko infračervená terapia svetlom

Stimlight biolampa s infra

Blízko infračervené svetlo je mechanizmom účinku v podstate rovnaké ako terapia iným svetlom, s tým rozdielom, že infračervená energia je neviditeľná a preniká do tela hlbšie ako napríklad červené svetlo. Infračervená terapia dosahuje hlboko do mäkkých tkanív, svalov, kĺbov a kostí. Prechádza aj kosťami. Práve preto sa využíva aj na regeneráciu mozgu alebo ožarovanie vnútorných orgánov cez povrch tela – miesto na pokožke, pod ktorým sa nachádza orgán sa nazýva  “projekcia orgánov”. Na energizáciu a hojenie hlbšie uložených oblastí alebo  hlbokých svalov a bolesti kĺbov sú dlhšie vlnové dĺžky blízkeho infračerveného žiarenia výhodnejšie ako iné viditeľné spektrum svetla.

Kombinácia terapie červeným svetlom a infračerveným svetlom sa používa napríklad na traumatické poranenia mozgu, zlepšenie a liečenie  účinkov mŕtvice a srdcového infarktu a regeneráciu poškodených nervov a poranenia miechy. Veľmi dobré účinky sa dosahujú aj na osteoartritídu. 

Aké ochorenia môžu byť ošetrované biolampou Stimlight s infra?

Infračerveným svetlom sa ošetrujú  stavy  s ochoreniami ako:

 • Poranenia mozgu a stavy, ako sú napríklad Alzheimerova choroba
 • Problémy súvisiace s nervami, ako je roztrúsená skleróza a Parkinsonova choroba
 • Srdový infarkt a poškodenie srdca / prevencia mŕtvice alebo stavy po takýchto príhodách
 • Bolesti chrbta a problémy s miechou
 • Bolesti a zápaly kĺbov, ako je artritída
 • Regenerácia poškodených svalov a šliach. 

Príklad skúsenosti s biolampou Stimlight s infra

Uvedieme len jeden príklad - Spojenie systémovej laserovej terapie prístrojom Bioquant a lokálneho ožarovania projekcie pečene červeným svetlom u pacienta vedeného  v poradovníku na transplantáciu pečene prinieslo také zlepšenia pečene, že transplantácia bola zrušená, pacientka sa mohla vydať, už má svoje dieťa, rodinu a vlastnú pečeň.

V našej ponuke nájdete tieto biolampy:

stimlight biogene biolampa

Biolampa Stimlight doplnená o infračervené svetlo

 • patentované riešenie
 • kolorterapia
 • +infračervené svetlo
 • nacvakávacie hlavice
 • strieborná rúčka

Biolampu nájdete v našom eshope. 

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.