Späť

BIOquant laserové ožarovanie krvi v pohodlí domova

Pridané: 20.1.2015 11:10:26 Počet zobrazení: 4230

20 Január 2015

BIOquant® lieči srdcovo-cievne a mozgovo-cievne ochorenia. Určite ste už počuli o liečení laserovým prístrojom, ktorý je liečba a prevencia srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení. Týmto článkom by sme Vám chceli priblížit už pomerne často vyhľadávanú metódu laserovej liečby. Na Slovensku existuje málo odborníkov zaoberajúciach sa touto metódou, avšak vo svete je metóda známa a obľúbená vďaka vysokej úspešnosti.

BIOquant laserové ožarovanie krvi v pohodlí domova

Laserový prístroj je zdravotnícka pomôcka, ktorá ožaruje krv cez nosovú dutinu. Upravuje krvnú reológiu (vlastnosti krvi), ktorej stav je základom dlhodobého zdravia. Mnoho ľudí má krv v zlom alebo zhoršenom stave. Svedčí o tom vysoký výskyt civilizačných ochorení ako hypertenzia, cukrovka, trombóza, infarkt a iné. Väčšina ľudí s týmito ochoreniami má zhoršení stav krvi. V krvi sa nachádza vyššie množstvo cholesterolu, tukov, čo spôsobuje spájanie červených krviniek, ktoré potom tažšie prechádzajú cez cievy, horšie transportujú živiny a kyslík a odvádzajú oxid uhličitý. Dochádza k usádzaniu nánosov na stenách ciev, čo môže spôsobovať upchatie ciev. Laserový prístroj ožaruje krv cez nosovú dutinu a tým aktivuje enzýmy, ktoré rozpúšťajú nánosy na cievach a upravujú krvnú reológiu.

Po laserovom prístroji siahajú nie len chorí, ale aj zdraví, ktorí sa snažia žiť zdravým životným štýlom.

Popularita tejto metódy rastie a obľúbili si ho dokonca aj športovci. Ale aj tak stále najpočetnejšou skupinou ľudí, ktorí sú ochotní siahnúť hlboko do peňaženiek pre zlepšenie zdravia sú práve chorí a starší ľudia. Práve tí už pociťujú dopady vyššieho veku a snažia sa svoje zdravie udržať za každú cenu.

Spokojnosť zákazníkov až 99%

Oslovili sme spoločnosť, ktorá prístroje distribuuje v Maďarsku, na Slovensku a v Čechách. Prekvapením aj pre nás samotných bol velký záujem o túto liečbu. Predali viac ako 20,000 kusov od uvedenia na trh. Poskytli nám aj zaujímavé výsledky z interného prieskumu, v ktorých stojí, že viac ako 99 percent opýtaných je s terapiou spokojná a prístroj by nevrátila.

Pre koho je vhodná laserová zdravotnícka pomôcka Bioquant?

laser bioquantAktívni ľudia, ktorí jedia zdravo, športujú, nestresujú sa, chodia pravidelne na zdravotné prehliadky a robia všetko s mierou, laserovú terapiu nepotrebujú. Krvné analýzy týchto ľudí sú výborné až dostačujúce. Paradoxom je, že mnohí takíto ľudia po nich radi siahajú, pretože chcú byť vždy o krok vpred.

Avšak ľudia, ktorí majú sedavé zamestnanie a ak k tomu sa pridruži nezdravá strava, stres a vyšší vek sú na ceste k vypovedaniu organizmu a prepuknutiu nejakého ochorenia. Títo ľudia po tejto metódy by mali určite siahnuť.

Laserová terapia je zvlášť vhodná pre starších ľudí, ktorí sa snažia zdravo žiť, ale tak ako už užívajú aj lieky predpísané od lekára, laserová terapia by im bola veľkým prínosom – či ako liečba alebo prevencia srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení. Kiežby tieto moderné výdobytky doby neboli potrebné a boli sme zdraví a vitálni i vo vyššom veku. Keďže však žijeme v podmienkach v akých žijeme a civilizačné ochorenia sú strašiakom číslo 1 striehnúce už aj na mladšie ročníky, prajeme Vám veľa vytrvalosti, aby ste vytrvali v pestovaní životného štýlu – či už s laserovou terapiou alebo bez nej, lebo práve vytrvalosť je potrebná či ste sa rozhodli pre zdravý životný štýl alebo používanie laserovej terapie, pretože je najjednoduchšie žiť nezdravo dlhodobo a chcieť sa vyzdravieť za pár dní.

Odporúčanie pri kúpe laserového prístroja

Ešte by sme dodali, kedže na našom trhu nájdete viac prístrojov, ktoré laserovú terapiu ožarovaním nosovej dutiny ponúkajú, ponúkame Vám jednoduchý návod. Líšia sa v dizajne a v technickom riešení, čo významne ovplyvňuje kvalitu svetla. Na Slovensku je výrobca, ktorý predáva slovenský laserový prístroj so svojou patentovanou optikou, avšak nájdete aj iných predajcov, ktorí predávajú iné modely. Nájdete ich v rôznych cenách. Pri výbere laserovej terapie nepozerajte len na cenu, ale zaujímajte sa, či ide o zdravotnícku pomôcku alebo nie, akú má prístroj optiku, kvalitu svetla, klinické štúdie, certifikáty, množstvo predaných kusov, skúsenosti, referencie, záručné podmienky atd. Najdôležitejšie však je dostať do rúk príručku alebo manuál s popisom adaptačných fáz pred zahájením samotného liečenia, aby si organizmus na prístroj zvykol. Lebo nekupujete mačku vo vreci ale pomôcku pre zdravie Vás a Vašej rodiny.

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.