Kyselina hyaluronová - Pleťový krém s kyselinou hyaluronovou

Hľadáte najlepší krém s kyselinou hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová je telu vlastná látka rovnako ako kolagén. Dokáže na seba naviazať obrovské množstvo vody - až 1000-násobne. V danom mieste sa v pokožke rozvinie, pleť akoby nadvihne a vypne. Pleť vyzerá pevnejšie. Je to hydrant, ktorý pokožku dôsledne hydratuje. 

Devee kozmetika:

Devee Hyaluron rada kombinuje nízkomolekulárnu a vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronovú. Vysokomolekulárna kyselinaSérum proti vráskam hyaluronová sa nachádza vo väčšine krémov s obsahom hyaluronu. Nízkomolekulárna je nadštandard, pretože pôsobí ako injekcia - vstrebe sa hlbšie do vrstiev pleti a tam rozvinie svoj objem. 

Devee ponúka gél superkoncentrát, krém hydrokoncentrát, ampulky, očný krém a telové mlieko. Devee hydratačný krém s kyselinou hyaluronovou obsahuje aj iné účinné látky proti vráskam. Celú kozmetickú radu nájdete tu. 

Wellmaxx kozmetika:

Wellmaxx prináša Hyaluron radu, ktorá je najobľubenejšia rada nemeckých kozmetických salónov. Wellmaxx Hyaluron kozmetická rasa sa nazýva aj "hodvábny dotyk", pretože všetky produkty z tejto rady zanechávajú pleť hydratovanú a jemnú ako hodváb. 

Wellmaxx ponúka gél - koncentrát, krém - fluid pre 24 hodín, očný gél, denný a nočný hydratačný krém Absolute Rich, hodvábne sérum Collagen Booster, pleťovú masku. Celú kozmetickú radu nájdete tu. 

Ktorý z nich je najlepší?

Devee obsahuje najvyššiu možnú kvalitu kyseliny hyaluronovej v maximálnej možnej koncentrácii a v správnom pomere. Wellmaxx obsahuje aj iné účinné látky proti vráskam napr. v sére sú vynikajúce peptidy - najnovšia technológia proti vráskam. Devee preniká hlbšie do pleti a preto je potrebné dodať pleti hydratáciu - hydratačný krém s kyselinou hyaluronovou. Wellmaxx je vhodnejší pre suchú pleť, Devee je vhodný pre všetky typy pleti.

Krém s kyselinou hyaluronovouwellmaxx hyaluron absolute rich

Devee krém s kyselinou hyaluronovou obsahuje: vysokomolekulárna a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, skvalén, konopný olej Bio, olej zo stromu Ximenia Americana

Wellmaxx krém s kyselinou hyaluronovou (Fluid pre 24 hodín) obsahuje: Kyselina hyalurónová , Hydrosystem Aquaxyl , anti - aging extrakt Proteasyl , makadamové orechy olej , jojobový olej , tokoferol acetát Vitamin E

Wellmaxx krém s kyselinou hyaluronovou (Absolute rich) obsahuje: Kyselina hyalurónová , hydro systém Aquaxyl , anti - aging extraktom Proteasyl , bambucké maslo , makadámavé orechy olej , jojobový olej , vitamín E-acetát , glycerín , rastlinný

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.