Kurkumín 400mg výživový doplnok

Kurkumín

2 Položky

Kurkumín kapsule výživový doplnok 400mg 

Obsah: 90 kps x 400mg
Čistota: 99.7%
Kurkumín najvyššej čistoty bez additív a konzervantov!

Od koho pochádza kurkumín Home Cures?

John Osborne, liečiteľ a neuropat s 35 ročnou praxou v oblasti prírodnej medicíny hovorí : "Kurkumín zmenil môj život. Vyliečil ma z myelomu (nádorové ochorenie plazmatických buniek). Začal som brať 2 kapsule denne a stal som sa opäť sám sebou. Vrátila sa mi sila a chuť žiť a žiadne slová nedokážu vyjadriť vďaku, ktorú cítim zato, že žijem opäť plnohodnotný život."

Pán John Osborne odvtedy zaradil kurkumín do svojho portfólia produktov, ktoré odporúča svojim klientom a zákazíkom vo svojej praxi. Kurkumín mu vyrábajú na zákazku pod jeho značkou Home Cures. Odvtedy používa svoj kurkumín Home Cures vo svojej praxi a dostal množstvo emailov od svojich klientov a zákazníkov s poďakovaním. Zozbieral množstvo skúseností a Home Cures sa stal obľúbeným produktom v zahraničí – nie na základe reklám, ale na základe skúseností zákazníkov.

John Osborne upozorňuje na rozdiely turmeric (kurkuma) vs. kurkumín:

Turmeric, po latinsky Curcuma longa je zdrojom kurkumínu (latinsky curcumin). Curcuma longa (turmeric) obsahuje maximálne 4 percentá kurkumínu. Turmeric výživových doplnkov je veľmi veľa. Čítajte príbalové letáky a etikety, pretože turmeric má minimálny alebo nepatrný vplyv na zdravie. Silný čistý kurkumín nie je to isté ako turmeric výživový doplnok. Home Cures kurkumín 99 TM je čistý kurkumín a Home Cures garantuje, že každá kapsula obsahuje min. 400mg 99.7 % čistého kurkumínu. 

Home Cures kurkumín 99 TM a dávkovanie:

Odporúčaná dávka v prípade prevencie je 800-1600mg čistého kurkumínu na deň. To predstavuje 2-4kps denne. Odporúčaná dávka pre zlepšenie zdravia je 4 x 4 kps denne. 

Home Cures prináša čistotu prírody a vysokú efektívnosť. John Osborne neverí ani bio produktom, ale verí v čistotu výrobkov Home Cures. 

Článok: Kurkumín, serrapeptáza – sú podporou liečby a prevencie rakoviny a iných nevyliečiteľných ochorení?

Kurkumín - nová etiketa pod značkou Kingray!

Zobraziť:

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.