Panel používateľa

Pleťový koncentrát v ampulkách - Ktorý z nich je najlepší?

Pre koho sú ampulky vhodné?

Wellmaxx prináša koncentráty super účinných látok na pleť. Kyselina hyaluronová je základom týchto koncentrátov. Wellmaxx kombinuje nízko- a vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronovú vo svojich ampulkách pre maxímalny prívod vlhkosti a maximálnu vstrebateľnosť aj v hlbších štruktúrach pokožky. 

Wellmaxx dôkladne vyberal účinné látky, aby vytvoril koncepciu, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti s maximálnym možným účinkom.

Vápnik s kyselinou hyaluronovou je pleťový koncentrát pre optimalizáciu pleti - vyhladí vrásky, zabezpečí hydratáciu a pleť vypne. Obľúbený produkt kozmetických salónov.

Extrakt kmeňových buniek s kyselinou hyaluronovou je pleťový koncentrát pre dokonalú regeneráciu pleti. Kmeňové bunky spúšťajú samoregeneračné procesy a obnovujú poškodenú pokožku, extrakt z ibišteka vyhladí vrásky a kyselina hyaluronová dodá potrebnú hydratáciu.

Aloe vera s kyselinou hyaluronovou je pleťový koncentrát pre optimálnu hydratáciu pleti. Pleť sa upokojí a skludní, a zápalové procesy sa upokoja. Hydratácia pleti je zaručená po celý deň.

Aloe vera s kyselinou hyaluronovou je pleťový koncentrát pre optimalizáciu anti-vráskovej ochrany pleti. Koncentrát obsahuje látky ako maris aqua, extrakt z chlorelly a kyselina hyaluronová. Produkty v tejto optimálnej kombinácii podporujú syntézu kolagénu a zásobujú pleť potrebnou vlhkosťou a hydratáciou. 

Ktorý koncentrát si vybrať?

Zápalové procesy, akné, po opalovaní, po holení, mierne zažervenanie kože - vyberte si Aloe Vera alebo vápnik

Výrazné vrásky - Kmeňové bunky (citlivá pleť) a morský hodváb (suchá pleť)

 

 

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.