Panel používateľa

Pleťové kúry a koncentráty v ampulkách

Čo sú Wellmaxx pleťové koncentráty z rastlín?

Wellmaxx® koncentráty sa použijú predovšetkým vtedy, ak normálna starostlivosť nepostačuje alebo sa má v čo najkratšom čase dosiahnuť intenzívny účinok. Ampulky predstavujú kvázi vrchol každodennej starostlivosti a môžu ponúknuť množstvo predností.

Či už prvé vrásky, suchosť alebo jednoducho iba unavená pleť, ony sú ideálny partner, aby čo najdlhšie podporovali zdravie, čerstvosť a vyžarovanie pokožky a oddaľovali príznaky predčasného starnutia pokožky tak dlho, ako je to len možné.

Tajomstvo spočíva v sile nefalšovaných účinných látok vo vysokej koncentrácii v konzistencii, ktorú je pokožka schopná rýchlo vstrebávať.

Ktorý pleťový koncentrát je pre Vás vhodný?

Pri unavenej pleti bez iskry odporúčame pleťový koncentrát s vitamínmi alebo z ginkga biloby. Vitamíny dodajú pleti chýbajúce vitamíny a ginkgo sa postará o prekrvenie a oživenie.

Proti vráskam sú vhodné pleťové koncentráty zo sladkých mandlí a ibišteka. Ibištek pôsobí regenerujúco a je vhodný aj po kozmetických zásahoch. Sladké mandle sa odporúčajú aplikovať, keď potrebujete v krátkej dobe minimalizovať vrásky - pred fotením alebo plesom. 

Pri problematickej pleti je vhodný pleťový koncentrát z púpalkového oleja alebo komplex čajov. Púpalkový olej dodá pleti potrebné vitamíny, minerály a nenásytené mastne kyseliny. Komplex čajov pleť ochraňuje proti voľným radikálom.

pleťový koncentrát

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.