Panel používateľa

Peptidy v kozmetike - krém proti vráskam určený pre ženy 45+

Čo sú peptidy a ako sa využívajú v kozmetike? Aké sú ich účinky?

Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: sú tvorené stavebnými kameňmi bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Napomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad syntézu kolagénu. Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky: posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pokožky, zvýšenie pružnosti pokožky, zlepšenie pevnosti pokožky a celkový žiarivý vzhľad pokožky.

Čo môžete od peptidov očakávať?

Peptidy sú molekuly, ktoré vznikajú pospájaním dvoch alebo viacerých molekúl aminokyselín. Peptidy v krátkych reťazcoch prenikajú do pokožky a vysielajú bunkám signál - doplňte chýbajúci kolagén. Kolagén je látka v pokožke, ktorá zabezpečuje elasticitu a pružnosť - látka, vďaka ktorej vyzeráme mlado. Až 75 percent pokožky tvorí kolagén. 

Aké peptidy Vám ponúkame?

Peptidy Vinci 02 stimulujú prirodzenú regeneráciu pleti. Opravné a regeneračné procesy pleti. 

Peptidy Matrixyl 3000 stimulujú syntézu a obnovu matrixu pokožky. Obsahuje dva významné peptidy, ktoré maju synergický efekt - spolu znásobujú svoje účinky. Z výskumu tohto peptidu vyplýva, že syntéza kolagénu I sa zvyšuje o 258 percent, fibronektínu o 164 percent a kyseliny hyaluronovej o 179 percent. Redukuje sa hĺbka a objem vrások a zlepšujú sa lifting parametre. 

Peptidy Syn-Coll - významný peptid, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu a zabraňuje jeho degradácii. 

Regu-Age peptid - významný peptid získaný z ryže a sóje, znižuje opuchy okolo očí a vyhladzuje vrásky.

Zoznam produktov s peptidmi Wellmaxx Cellular Lift

denný krém: obshuje peptity Vinci a Matrixyl, vitamín E a ochranný filter pred UV žiarením

nočný krém: obsahuje peptidy Vinci a Matrixyl, vitamín E a hodnotné látky, ktoré pôsobia v noci - olej z makadámových orechov, jojobový olej a bambucké maslo

očný krém: obsahuje peptidy Vinci, Matrixyl a Regu-Age

sérum: obsahuje peptidy Vinci a Syn-Coll, vitamín B3, kyselinu hyaluronovú a fucogel.

maska: obsahuje peptidy Vinci a Matrixyl vo vyšších koncentráciách

 Bunkový lifting omladenie pleti

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.