Panel používateľa

Wellmaxx Hyaluron - Hľadáte najlepší krém proti vráskam?

Wellmaxx Hyaluron kozmetika proti vráskam

4 Položky

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Koncept Wellmaxx Hyaluron - kozmetika, ktorá poteší každú ženu 30+

Wellmaxx® nasleduje koncepciu, ktorá naprieč všetkými typmi pleti a stavmi pokožky kladie dôraz na osobitne účinné a overené účinné látky. Stredobodom pozornosti je „magnet na vodu" kyselina hyalurónová, lebo výrobky starostlivosti o pleť s obsahom hyalurónu na jednej strane aktivujú tvorbu pokožke vlastnej kyseliny hyalurónovej v hlbších vrstvách pokožky s cieľom vypĺňať väzivovú matricu bio kyselinou hyalurónovou a tak zmierňovať vznik vrások. Na druhej strane produkty obsahujú kvalitnú kyselinu hyalurónovú, ktorá vyvoláva okamžitý účinok: Povrchové jemné vrásky sa sťahujú a pleť pôsobí hladšia a čerstvejšia, lebo vrstvy pokožky sú intenzívne zásobované kyselinou hyalurónovou.

Účinné látky v kozmetike Wellmaxx Hyaluron:

- kyselina hyaluronová:

Dodáva pleti potrebnú vlhkosť a hydratáciu, vypĺňa vrásky a je sučasťou všetkých produktov z rady Wellmaxx Hyaluron.

- enzýmy proteázy extrakt ( proteolitický enzým )

Mikrobiologický extrakt, ktorý pomáha aktivovať regeneráciu buniek a minimalizuje nerovnosti pleti. Výborný substitút AHAs kyselín. Produkt proti starnutiu. Zlepšuje absorbovanie živín v pokožke. Obsahuje ho Fluid, očný gél, krém Absolute rich a pleťová maska. 

- olej z makadámových orechov, jojobový olej, bambúcke maslo a vitamín E 

Ďalšie významné látky krémov. Nachádzajú sa v produkte Fluid - krém 24 hod a v kréme Absolute Rich.

- svetlík lekársky extrakt 

Liečivá bylinka, ktorá zmierňuje očné problémy. V očnom géle nesmie chýbať. 

- peptidy 

Sérum je obojatené o vzácny komplex peptidov, ktoré pomáhajú stimulovať tvorbu kolagénu. 

Ktorý je nalepší, najpredávanejší a najobľúbenejší produkt z rady kozmetiky Wellmaxx Hyaluron?

Obľúbené produkty nemeckých kozmetických salónov sú krém Absolute Rich a sérum Collagen Booster.

Najlepší krém z rady kozmetiky Wellmaxx Hyaluron je Absolute rich. Obohatený o významné množstvo účinných látok. Wellmaxx ho zaradil medzi krémy kombinované - denný a nočný. Nočná aplikácia by sa nemala vynechať. Aj ako denný krém je vhodný pri suchej pleti. Zákazníci so zmiešanou alebo normálnou pleťou by ho mali používať predovšetkým večer.

Sérum už ako názov prezrádza "Collagen Booster" obsahuje peptidy, ktoré stimulujú kolagén - látku, ktorá pleti dáva pružnosť a elasticitu. Dotyk séra je ako dotyk hodvábu. Pristihnete sa, že si pleť hladkáte. Neuveríte aká je jemná na dotyk. 

Wellmaxx Hyaluron gél obsahuje kyselinu hyaluronovú vo vysokej koncentrácii. Je porovnateľný s produktom Devee Hyaluron gél ale tento gél nádherne vonia. Oba sú vhodné ako superkoncentráty proti vráskam. 

Wellmaxx Fluid je produkt, ktorý pôsobí 24 hodín. Nie len že pleť vyhladzuje, ale ju aj ochraňuje.

Očný gél je dokonalý. Naše odporúčanie - dajte si ho do chladničky. Keď sa cítite unavená, naneste si gél. Príjemne oživý nie len vaše oči, ale aj Vás. Môžete ho aplikovať aj niekoľkokrát cez deň. Vyrovnáva vrásky, hydratuje a zmierňuje opuchy.

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.