Kozmetika proti vráskam nie len s kyselinou hyaluronovou

Články:

devee wellmaxxKyselina hyaluronová - Poradíme Vám ako si vybrať účinný krém proti vráskam s kyselinou hyaluronovou.

Stratégia proti vráskam Pro-Retinol s kyselinou hyaluronovou - Článok vrátane výsledkov štúdie.

Komplex aktívnych peptidov a ich zázračné účinky - Všetko o peptidoch.

Ktorá kozmetika je pre mňa vhodná?

Kozmetický priemysel ponúka množstvo produktov. Je ozaj ťažké si vybrať tú správnu kozmetiku pre vašu pleť. Kozmetika s kyselinou hyaluronovou je vhodná pre mladšie ročníky a odporúča sa používať hneď, keď sa objavia prvé vrásky. Wellmaxx a Devee prinášajú kompletnú radu: gély, krémy, očné krémy a gély, masky a ešte niečo najviac - super koncentráty kyseliny hyaluronovej v ampulkách s rôznymi účinnými látkami. Pro-retinol s kyselinou hyaluronovou od Devee je vhodná skôr pre staršie dámy v zimných mesiacoch, peptidová kozmetika by sa mala používať v letných mesiacoch. 

 

02
Apríl
2020

Koronavírus (COVID-19) a ako s ním bojovať

Pridané: 2.4.2020 21:45:41

Koronavírus (COVID-19) a ako s ním bojovať COVID-19 je ústredná téma všetkých krajín. Šíri sa rýchlo a citlivejší sú predovšetkým starší ľudia. V tomto článku sa dozviete o dôležitosti vytvorenia vhodných podmienok v tele, ktoré sú prvým krokom v boji s COVID-19 a o možnosti zabíjania vírusu foto-vakcináciou, ktorú zvládnete aj u vás doma. V tomto článku hovoríme o podmienkach ale aj konkrétne podávame návrh riešenia ako jednej z možností, ako s koronavírusom bojovať.

Čítajte viac...

swedish nutra

 

medilight

activelight professional

 

devee kozmetika

yalong trade stimlight biolampa

kingray 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.