Retinol krém obohatený o kyselinu hyaluronovú je najlepší pre vekovú kategóriu 40+

Retinol je výborný v zimnom období

1 položka

Zobraziť:

Všeobecné informácie o rade Devee Retinol s kyselinou hyaluronovou

Kozmetika s obsahom Retinolu je vhodná pre ženy 40+ alebo 45+. Pokiaľ máte stredne alebo viac viditeľné vrásky, tak je vhodná práve pre Vás. Retinol je látka alebo vitamín A, ktorý sa nie veľmi kamaráti so slnkom. Preto je vhodné jeho účinky využiť v zimnom období. V kombinácii s kyselinou hyaluronovou reáguje aj na slnko dobre. Kyselina hyaluronová prepožičiava pleti vlhkosť a potrebnú hydratáciu. 

Denný krém s ochranou proti slnku SPF 15 je vitamínová bomba. Nočný krém obsahuje cenné oleje napr. jojóbový olej, olej z makadámových orechov a bambucké maslo. Očný krém obsahuje zázračnú bylinku "očianka rostkovova", ktorá sa používa na liečbu opuchov očí. Jej použitie na oči je naozaj rozsiahle. Sérum obsahuje enzým papaín z papáje. 

Celá táto kozmetická rada Retinol obsahuje nízko- a vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronovú pre maximálnu hydratáciu pleti v najhlbších vrstvách pokožky. 

Retinol

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.