Krém s kyselinou haluronovou

Kyselina hyaluronová

6 položiek

Zobraziť:

Ktorý produkt je pre mňa vhodný?

Kyselina hyaluronová je vhodná pre mladšie ženy 30+. V prípade, že máte mastnú pleť, tak odporúčame gél superkoncentrát alebo sérum s kyselinou hyaluronovou od Devee. Pokiaľ máte pleť suchšiu, tak hydrokoncentrát krém s kyselinou hyaluronovou je výborným riešením. Krém sa nanáša vždy ako posledný. Ampulky s kyselinou hyaluronovou sú intenzívna kúra, ktorá obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hyaluronovej a účinky sú viditeľné okamžite. Pleť sa vypne a rozžiari. Očný krém s lifting účinkom je veľmi hodnotný vďaka jeho zloženiu. Kombinácia vzácnych látok zaobchádza s očný okolím jemne a šetrne. 

Produkty Devee obsahujú vysokú koncentráciu kyseliny hyaluronovej v správnom pomere nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, ktorá preniká do pokožky čo najhlbšie. Ale nie je to len o kyseline hyaluronovej. Keď je vzácna kyselina hyaluronová kombinovaná s inými účinnými látkami, tak sa dokáže prejaviť v ešte intenzívnejšej podobe.

Čistá kyselina hyaluronová je prášok, ktorý sa pridáva do kozmetických produktov v správnych koncentráciách. Tvrdenia deklarujúce čistú kyselinu hyaluronovú sú klam. V kvalitných géloch je vždy na prvom mieste v zložení voda, pretože kyselina hyaluronová potrebuje správny pomer vody, aby sa rozvinula naplno.  Pri nanášaní gélov sa dokonca odporúča si pleť mierne navlhčiť teplou vodou a tak nanášať gél alebo sérum. Pri krémoch to neplatí. 

 kyselina hyaluronová

NAŠA KNIHA CENA 10 EURO S DPH

BIOQUANT KNIHA

 

Najpredávanejšie z kozmetiky:

kozmetika na vianoce

bioquant

bioquant.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie