Pleťové kúry a koncentráty v ampulkách

Pleťové koncentráty

6 položiek

Pleťové koncentráty

Pleťové koncentráty účinných látok na každý problém pleti.

Doprajte si 7 dňovú pleťovú kúru. Každý deň jedna ampulka. Pleťové koncentráty vitamínov, z extraktu ibišteka, sladkých mandlí, púpalkového oleja, gingka alebo čaju. Na každý problém pleti.

Zobraziť:

Čo sú Wellmaxx pleťové koncentráty z rastlín?

Wellmaxx® koncentráty sa použijú predovšetkým vtedy, ak normálna starostlivosť nepostačuje alebo sa má v čo najkratšom čase dosiahnuť intenzívny účinok. Ampulky predstavujú kvázi vrchol každodennej starostlivosti a môžu ponúknuť množstvo predností.

Či už prvé vrásky, suchosť alebo jednoducho iba unavená pleť, ony sú ideálny partner, aby čo najdlhšie podporovali zdravie, čerstvosť a vyžarovanie pokožky a oddaľovali príznaky predčasného starnutia pokožky tak dlho, ako je to len možné.

Tajomstvo spočíva v sile nefalšovaných účinných látok vo vysokej koncentrácii v konzistencii, ktorú je pokožka schopná rýchlo vstrebávať.

Ktorý pleťový koncentrát je pre Vás vhodný?

Pri unavenej pleti bez iskry odporúčame pleťový koncentrát s vitamínmi alebo z ginkga biloby. Vitamíny dodajú pleti chýbajúce vitamíny a ginkgo sa postará o prekrvenie a oživenie.

Proti vráskam sú vhodné pleťové koncentráty zo sladkých mandlí a ibišteka. Ibištek pôsobí regenerujúco a je vhodný aj po kozmetických zásahoch. Sladké mandle sa odporúčajú aplikovať, keď potrebujete v krátkej dobe minimalizovať vrásky - pred fotením alebo plesom. 

Pri problematickej pleti je vhodný pleťový koncentrát z púpalkového oleja alebo komplex čajov. Púpalkový olej dodá pleti potrebné vitamíny, minerály a nenásytené mastne kyseliny. Komplex čajov pleť ochraňuje proti voľným radikálom.

pleťový koncentrát

 

swedish nutra

 

medilight

activelight professional

 

devee kozmetika

yalong trade stimlight biolampa

kingray 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.