Krém s kyselinou haluronovou

Kyselina hyaluronová

6 položiek

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová - už ste ju vyskúšali?

Kyselina hyaluronová je veľmi obľúbená v kozmetike pre omladenie pleti. Je vhodná už pri prvých vráskach a určená skôr pre mladšie ženy 30+.

Nemecká značka DEVEE je na trhu od roku 2007 a ponúka prémiovú anti-aging kozmetiku proti vráskam pre najnáročnejších klientov. 

ODPORÚČANIE: Za najlepšie ceny ich nájdete na stránke Zamenej.sk: https://www.zamenej.sk/zlava/info/devee-hyaluron-gel-30-ml-superkoncentrat-king-ray

Zobraziť:

Ktorý produkt je pre mňa vhodný?

Kyselina hyaluronová je vhodná pre mladšie ženy 30+. V prípade, že máte mastnú pleť, tak odporúčame gél superkoncentrát alebo sérum s kyselinou hyaluronovou od Devee. Pokiaľ máte pleť suchšiu, tak hydrokoncentrát krém s kyselinou hyaluronovou je výborným riešením. Krém sa nanáša vždy ako posledný. Ampulky s kyselinou hyaluronovou sú intenzívna kúra, ktorá obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hyaluronovej a účinky sú viditeľné okamžite. Pleť sa vypne a rozžiari. Očný krém s lifting účinkom je veľmi hodnotný vďaka jeho zloženiu. Kombinácia vzácnych látok zaobchádza s očný okolím jemne a šetrne. 

Produkty Devee obsahujú vysokú koncentráciu kyseliny hyaluronovej v správnom pomere nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, ktorá preniká do pokožky čo najhlbšie. Ale nie je to len o kyseline hyaluronovej. Keď je vzácna kyselina hyaluronová kombinovaná s inými účinnými látkami, tak sa dokáže prejaviť v ešte intenzívnejšej podobe.

Čistá kyselina hyaluronová je prášok, ktorý sa pridáva do kozmetických produktov v správnych koncentráciách. Tvrdenia deklarujúce čistú kyselinu hyaluronovú sú klam. V kvalitných géloch je vždy na prvom mieste v zložení voda, pretože kyselina hyaluronová potrebuje správny pomer vody, aby sa rozvinula naplno.  Pri nanášaní gélov sa dokonca odporúča si pleť mierne navlhčiť teplou vodou a tak nanášať gél alebo sérum. Pri krémoch to neplatí. 

 kyselina hyaluronová

swedish nutra

 

medilight

activelight professional

 

devee kozmetika

yalong trade stimlight biolampa

kingray 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.