Panenský kokosový olej - najlepší je extra virgin - akciová najlepšia cena

Panenský kokosový olej

1 položka

Zobraziť:

Najlepšie účinky kokosového oleja v skratke

Hľadáte olej na priamu konzumáciu? Alebo na vyprážanie? Alebo na pleť?

Kokosový olej virgin je vhodný na priamu konzumáciu. Panenský z prvého lisovanie je ideálny. Môže sa konzumovať tepelne nespracovaný, teda napríklad ako náhrada masla na chlebík. Výborný je aj ako náhrada masla do koláčov, alebo na vyprážanie. Je to zdravá náhrada masla a iných rastlinných a živočíšnych tukov. 

Kokosový olej môžete používať aj na pleť. Výborne hydratuje pleť, pomáha pri mykózových ochoreniach a plesniach, pri zapareninách u detí aj dospelých, pri ekzémoch a dermatitíde. Pri ženských problémoch - mykózach a kvasinkách - je veľmi účinný. Môžete ho používať aj ako hydratačné telové mlieko. Hovorí sa, že dokonca vyhladzuje vrásky. Doplňte zubnú pastu kokosovým olej proti paradentóze. Jeho využitie je naozaj široké a pestré.

Kokosový olej je domáci pomocník, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni a v domácej lekárničke každej gazdinky. 

Kokosový olej na chudnutie?

Pridaním kokosového oleja do jedálnička nezačnete zázračne chudnúť. Neverte tvrdeniam, že doplnenie ďalšieho tuku do stravy Vás zbaví prebytočných kíl. Vďaka kokosovému oleju môžete schudnúť, ale je potrebné nahradiť iné tuky, ktoré konzumujete, napr. maslo kokosovým olejom. Kokosový olej sa mení na energiu a neukladá sa do zásoby v podobe tuku. Základom teda je nahradiť tuky, najlepšie tie živočíšne a do určitej miery aj tie rastlinné, kokosovým olejom. Hoci kokosový olej zvyšuje metabolizmus nemusíte sa ním prejedať. 2 lyžice kokosového oleja zaradené do jedálníčka sú množstvom primerané a aj nesmierne prospešné pre zdravie. Schudnete s kokosovým olejom tak, že obmedzíte príjem iných tukov. Kokosový olej je teda vhodný na chudnutie ale zázraky nedokáže. 

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.