Bio panenský kokosový olej - najlepší je extra virgin - akciová najlepšia cena

Články:

Kokosové oleje - v čom sa odlišujú? Článok o rozdieloch.

Zázrak menom kokosový olej. Aký kokosový olej používate? Článok o jeho účinkoch a širokom zábere použitia kokosového oleja.

Práve prebieha DOPREDAJ posledných kusov extra virgin panenského kokosového oleja s expiráciu apríl 2017 - výpredajová cena. Akciové ceny na túto dodávku platia do vypredania skladových zásob tejto dodávky. 

Bio panenský kokosový olej - najlepší je extra virgin panenský

2 Položky

Zobraziť:

Najlepšie účinky kokosového oleja v skratke

Hľadáte olej na priamu konzumáciu? Alebo na vyprážanie? Alebo na pleť?

Kokosový olej v Bio kvalite je vhodný na priamu konzumáciu. Panenský z prvého lisovanie je ideálny. Môže sa konzumovať tepelne nespracovaný, teda napríklad ako náhrada masla na chlebík. Výborný je aj ako náhrada masla do koláčov, alebo na vyprážanie. Je to zdravá náhrada masla a iných rastlinných a živočíšnych tukov. 

Bio kokosový olej môžete používať aj na pleť. Výborne hydratuje pleť, pomáha pri mykózových ochoreniach a plesniach, pri zapareninách u detí aj dospelých, pri ekzémoch a dermatitíde. Pri ženských problémoch - mykózach a kvasinkách - je veľmi účinný. Môžete ho používať aj ako hydratačné telové mlieko. Hovorí sa, že dokonca vyhladzuje vrásky. Doplňte zubnú pastu kokosovým olej proti paradentóze. Jeho využitie je naozaj široké a pestré.

Kokosový olej je domáci pomocník, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni a v domácej lekárničke každej gazdinky. 

Aký kokosový olej je najlepší?

- panenský virgin z prvého lisovania

- v bio kvalite

Platí pri kokosovom oleji kvalita vs. cena?

A kde neplatí? Vyskúšajte najlacnejší kokosový olej a najdrahší kokosový olej. Určite sú niektoré predražené. Ale kvalitný kokosový olej má svoju hodnotu a v BIO kvalite platíte aj za kontroly, vzorky, testovanie a certifikáty. BIO kvalita Vám garantuje "kvalitu pod kontrolou". Viete, čo kupujete a čo konzumujete. Pred kúpou si pýtajte certifikáty deklarujúce BIO z ekologickej poľnohospodárskej výroby - iba vtedy máte istotu, že kupujete naozaj BIO produkt. 

Označenie biopotravín: SKUTOČNÚ BIO POTRAVINU PREZRÁDZA VYŠŠIA CENA, OZNAČENIE KÓDU INŠPEKČNEJ ORGANIZÁCIE NAPR LK-BIO-149 ALEBO SK-BIO-001 A CERTIFIKÁT. Bio produkty z tretích krajín nemajú prvé dva písmená SK a ani logo EÚ na zelenom podklade. Bio produkty z tretích krajín podliehajú kontrolám inšpekčných organizácií vrámci EÚ a pri dovoze prebiehajú fito kontroly kvality a tovar pri vstupe do Únie musí doprevádzať certifikát výrobcu, ktorý musí opečiatkovať colná správa príslušnej krajiny. Až potom sa stáva platným a výrobom možno uvádzať na trh s označením BIO. Takže je to komplikovaná procedúra, ktorá nevyhnutne spôsobuje aj vyššie náklady na skutočné BIO produkty, pretože sa môže stať aj to, že nie všetko čo je označené BIO je naozaj aj Bio.  

Aký kokosový olej máme v ponuke?

100% čistý panenský kokosový olej v BIO kvalite schválený inšpekčnou organizáciou naturalis (značka EKO) 400ml pochádza z oblasti Srí Lanka z ekologickej poľnohospodárskej výroby a má vynikajúcu chuť a vôňu. Kokosový olej nie je na varenie ale predovšetkým na priamu konzumáciu. Nejde o kozmetický výrobok, ale o kvalitný olej na priamu konzumáciu. Má významný protikandidový účinok.

Certifikáty tohto kokosového oleja nájdete tu: certifikát bio kvalitypríloha

bio kokosovy olej bio kokosovy olej

 

Kokosový olej na chudnutie?

Pridaním kokosového oleja do jedálnička nezačnete zázračne chudnúť. Neverte tvrdeniam, že doplnenie ďalšieho tuku do stravy Vás zbaví prebytočných kíl. Vďaka kokosovému oleju môžete schudnúť, ale je potrebné nahradiť iné tuky, ktoré konzumujete, napr. maslo kokosovým olejom. Kokosový olej sa mení na energiu a neukladá sa do zásoby v podobe tuku. Základom teda je nahradiť tuky, najlepšie tie živočíšne a do určitej miery aj tie rastlinné, kokosovým olejom. Hoci kokosový olej zvyšuje metabolizmus nemusíte sa ním prejedať. 2 lyžice kokosového oleja zaradené do jedálníčka sú množstvom primerané a aj nesmierne prospešné pre zdravie. Schudnete s kokosovým olejom tak, že obmedzíte príjem iných tukov. Kokosový olej je teda vhodný na chudnutie ale zázraky nedokáže. 

NAŠA KNIHA CENA 10 EURO S DPH

BIOQUANT KNIHA

bioquant

bioquant.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie