Panel používateľa

Inteligentné hodinky Smart Watch

Inteligentné hodinky Smart Watch

5 položiek

Inteligentné hodinky Smart Watch - minimalistický dizajn, ktorý pristane každému

Inteligentné hodinky - inteligentný náramok - fitnes náramok  

Inteligentné hodinky Smart Watch

Výhody: Hodinky (ukazuje čas a dátum), Monitorovanie srdcovej frekvencie, Monitorovanie spánku, Krokomer (počítanie krokov), Počítanie prejdenej vzdialenosti (počítanie km), Počítadlo spálených kalórií, 4 športové režimy (beh, chôdza, byciklovanie, lozenie), Pripomenutie správy, Pripomenutie volania, Notifikácia aplikácie, Alarm, Sedavé upozornenie, Funkcia nájsť telefón/náramok, GPS (ukazuje trasu, ktorú ste prešli), Stopky, Kamera, Režim úspory energie, Režim nerušiť, Vode odolný do 1metra

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Ako byť vždy fit


Sledujte svoju pohybovú aktivitu počas celého dňa! Postará sa o to váš nový inteligentný fitness náramok, ktorý zaznamená vaše kroky, srdcovú frekvenciu i spálené kalórie. K jeho funkciám patria aj hodinky, alarm, kamera či GPS. Má minimalistický dizajn, ktorý budete milovať - či už ste športovec, pracujúci dospelák alebo školopovinný. Nastavte si svoj pohybový režim a nechajte náramok, nech zisťuje všetko o vašej dennej dávke pohybu. 

Inteligentný fitness náramok a hodinky v jednom

Pomocou aplikácie spolupracuje s telefónmi iOS 8, s Androidom 4.4 a novšími verziami. Párovanie cez Bluetooth. Je potrebná inštalácia aplikácie JYouPro v telefóne (pre Apple i Android).

Pre koho je vhodný?

  • pre športovcov, ktorí potrebujú monitorovať pohybovú aktivitu a spálené kalórie
  • pre tých, ktorí majú záujem schudnúť
  • pre starších ľudí, ktorí potrebujú denne prejsť určitý počet krokov
  • pre starších ľudí, ktorí potrebujú monitorovať srdcovú frekvenciu
  • pre deti, ktoré sa málo hýbu a potrebujú kontrolovať svoju fyzickú aktivitu

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.