Panel používateľa

Detoxikačné náplasti - očista tela pre lepšie zdravie

Článok o detoxikácii.

Zobraziť:

Ktorý produkt je najlepší na detoxikáciu?

1. Detoxikácia krvi, buniek, tkanív a orgánov

BIOquant je prístroj nazývaný aj Blood purifier - čistič krvi. Je to zdravotnícka pomôcka určená predovšetkým na boj so srdcovocievnymi a mozgovocievnymi ochoreniami. 

Čo je BIOquant? 

Malý prístroj určený aj na domáce použitie, ktorý vykonáva jednoducho a neinvazívne laserové ožarovanie krvi. Nie, nebojte sa, nepotrebujete ihlu ani žiadne špeciálne znalosti. Prístroj má káblik ukončený laserovou diodou, ktorá je vsunutá do malého nosového aplikátora. Aplikátor vsunutý do nosa ožaruje nos a podlebečnú oblasť pri koreni nosa. Aby Vám prístroj z nosa nevypadával, prichytí sa o nos klipsou, ktorá je súčasťou aplikátora.

Prečo je vhodný na detoxikáciu?

BIOquant čistí krv. Pred a po aplikácii BIOquantu sa dajú vyhodnotiť a porovnať výsledky kvapky krvi pod mikroskopom. Po použití BIOquantu sú červené krvinky oddelené. Oddelené krvinky znamená, že majú väčšiu plochu na prenos kyslíka a živín a odvod odpadov. Lepšie prechádzajú krvným riečišťom. Keď sú pospájané vo veľkých zhlukoch tak môžu upchať cievu, nedostatočne vyživovať a okysličovať bunky a odvod odpadov je tiež nedostatočný. 

BIOquant je jedinečný prístroj pre celú rodinu, nie len pre detoxikáciu ale pre zdravie celej rodiny.

2. Detoxikačný matrac detoxikuje telo a harmonizuje ducha

Detoxikačný matrac obsahuje 7 druhov minerálov, ktoré zahriatím vyžarujú vlnenie, ktoré je ľahko vstrebané ľudkými bunkami. Nie len že dochádza k účinnej detoxikácii, ale človek sa po 30 minútovej aplikácii nabije energiou. Na jemnejšej úrovni vyžarovanie ovplyvňuje všetky čakry a auru človeka. 

2. Detoxikácia cez chodidlá

Detoxikačné náplaste obsahujú látky, ktoré dokážu absorbovať odpady a toxíny cez chodidlá počas noci. Pri pravidelnej dlhodobej aplikácii sú taktiež veľmi účinné. 

Detoxikačný prístroj s elektrickým náramkom detoxikuje celé telo. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.