Srdcovocievne ochorenia

3 Položky

Srdcovocievne ochorenia

Srdcovocievne ochorenia sú v širšom slova zmysle všetky ochorenia srdca a ciev. Nazývame ich aj kardio-vaskulárne ochorenia. 

Pri srdcovocievnych ochoreniach lekár zväčša predpisuje aj medikamentóznu liečbu pre úpravu krvnej reológie. Na trhu existujú aj zdravotnícke pomôcky určené pre úpravu krvnej reológie, mnohé však nie sú preplácané zdravotnou poisťovňou. Napríklad Bioquant NS, ktorú nájdete aj v databáte Štátnehu ústavu na kontrolu liečiv s účelom určenia - úprava krvnej reológie. 

Odporúčame: 

  • zdravotnícku pomôcku Bioquant NS
  • nezdravotnícku pomôcku Kingray Profi
Zobraziť:

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.