Odkyslenie orgnizmu

10 položiek

Odkyslenie organizmu

Odkyslenie organizmus pre dosiahnutie acidobázickej rovnováhy

kyslotvorne potravinyPrekyslenie organizmu je stav, ktorý je spúšťačom pre tkz. civilizačné choroby napr.: obezita, rakovina, alergie, únava, srdcovocievne a mozgovocievne problémy, depresívne stavy, atď. 

Vedeli ste, že organizmus reguluje optimálne pH krvi? pH krvi sa pohybuje od 7.3-7.4.

Pokiaľ je organizmus prekyslený, obličky musia pracovať intenzívnejšie a sú preťažované. 

Príznaky prekyslenia: únava, nedostatok vitality, bolesti svalov a kĺbov, malátnosť, atď.

Odporúčame:

1. Odmerajte si pH moču meracím prístrojom ORP metrom.

2. Pokiaľ máte ph 5.5 a menej, zaraďte do svojho jedálníčka odkyslujúcu zásaditú zmes + pravidelné pitie zásaditej vody. Odporúčame obmedziť príjem kyselinotvorných potravín. 

Pravidelne si kontrolujte pH moču. 

Zobraziť:

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.